İstanbul Berlin Uçak Bileti

By | 20 Ocak 2016
istanbul berlin ucuz uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Berlin uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Berlin’e uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

İstanbul’dan, Almanya’nın Kurtarılmış Bira Cumhuriyeti olan ve geceleri yaşamayı seven Berlin’e gitmek için iki havalimanı kullanılmaktadır. Bunlardan birisi şehrin merkezine çok yakın olan Atatürk Havalimanı (IST) diğeri de şehrin merkezine çok uzak olan Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)’dır. Tarifeli uçuşlar ile gerçekleştirilen Berlin seferleri için İstanbul’dan kalkan bütün uçaklara ucuz uçak bileti sağlıyoruz. Berlin uçak bileti fiyatlarımız Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında daha ucuzdur. Yapılan bu uçuşların tamamı direk seferler olup istisnai zamanlar aktarmalı seferler de yapılmaktadır. Aktarmalı yapılan seferlere ucuz bilet bulmak hem daha kolay hem de daha avantajlıdır. Ucuz arayanlar, İstanbul Berlin uçak bileti için bu uçuşları kesinlikle tercih ederlerse mutlu olacaklardır.

Berlin, her semti birbirinden farklı olan tek bir merkezde toplanmamış bir şehirdir. Berlin’i gezenler bazen kendilerini Moskova, bazen New York, bazen Viyana hatta bazen İstanbul’da hissedebilirler. Berlin bir kaç günde gezilecek bir şehir değildir. En az yedi gün ayırmanızı tavsiye ederiz.

Charlottenburg Wilmersdorf, Friedrichshain Kreuzberg, Steglitz-Zehlendorf, Lichtenberg, Marzahn Hellersdorf, Mitte, Neukölln, Pankow, Reinickendorf,  Spandau, Tempelhof Schöneberg ve Treptow Köpenick kesinlikle gezilmesi gereken yerlerdir. Kentin ortasında bulunan Spree nehri için kesinlikle yarım gün ayırın. Berlin Duvarı’da tarihin Doğu Berlin ile Batı Berlin ayrımının izlerini hala taşıyan görülesi bir yer.

Türkiye ile bir saatlik fark vardır. Almanya, Türkiye’den bir saat geridir.  İstanbul – Berlin uçuş süresi ise yaklaşık olarak 2.5 saattir.

Almanya uçak bileti arayan yolcular için bazı önerilerimiz var. Web sitemizde yer alan bilet arama motoru ile sık sık arama yapın. Böylece uçak biletini ucuz bulma şansına kavuşacaksınız. Ekip olarak fiyat güncellemeleri için sürekli çalışıyoruz. Berlin uçak bileti satın alacaklara çok ucuza ve uygun fiyata bilet  bulacaklarının sözünü veriyoruz.

Tegel Havalimanı (TXL)

Adresi : 13405 Flughafen Tegel, Berlin
Telefonu : +49 30 609 111 50

Berlin iki adet havalimanına sahiptir. Tegel Havalimanı, Schönefeld Havalimanı’ndan daha büyük ve merkezi olduğu için daha fazla tercih edilir. Şehrin metro ağı fazlasıyla gelişmiş olmasına rağmen her iki havalimanına da metro ile ulaşım yoktur.

Tegel Havalimanını Lokasyonu

 

Bir cevap yazın