İstanbul Dortmund Uçak Bileti

istanbul dortmund ucuz uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Dortmund uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Dortmund’a uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye’den Trabzon şehri ile kardeş olan Dortmund’a İstanbul’dan havalimanı olarak iki seçenek vardır. Bunlardan ilki olan Atatürk Havalimanı (IST) üzerinden haftanın her günü Almanya’nın Dortmund kentine uçuş yapılır. İkincisi olan Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) üzerinden ise sadece çarşamba günleri Dortmund’a uçuş yapılmaktadır. Hemen hemen tamamı tarifeli uçuş olan bu seferler için İstanbul’dan kalkan bütün Dortmund güzergahlı uçaklara ucuz uçak bileti buluyoruz. Dortmund uçak bileti fiyatları, Avrupa ülkeleri ile kıyaslandığında biraz daha pahalıdır. Seferler direktir. Nadiren aktarmalı yapılan seferler de bulunmaktadır. Aktarmalı olan seferlerde ucuza bilet bulmak kolaydır. İstanbul Dortmund uçak bileti için aktarmalı uçuşları tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Vestfalya eyaletinde en büyük şehir olan Dortmund, 600.000 nüfusa sahiptir. Almanya’nın da en büyük şehirlerindendir. Bira fabrikasının müzesi hemen hemen bütün turistlerin uğradığı yerlerden birisidir. Borussia Dortmund Futbol Kulübü ise şehrin adını dünyaya tanıtan en önemli markasıdır. Vestfalya stadı da tam 80.725 koltuk kapasitesiyle Almanya’nın en büyük stadıdır. Oberhausen’de bulunan Gazometre’den tam 118 metre yükseklikte, Ruhr bölgesi ve çok geniş bir Dortmund manzarası izlenebilir.

Dortmund ülkenin en büyük bira üreticisi durumundadır. Bu istatistik tüketim için de geçerlidir.

Türkiye ile arasında bir saatlik fark olan Almanya, bir saat geridir. İstanbul – Dortmund uçuş süresi ise yaklaşık olarak 3 saattir.

Almanya uçak bileti arayanlara önerilerimiz olacak. Web sitemiz üstünden afişe edilen uçak bileti fiyatları sürekli güncellenir. Ne kadar sık fiyatları kontrol ederseniz ucuza uçma şansınız o kadar çok olacaktır.

Dortmund Airport (DTM)

Adresi : 44319 Flughafenring 2, Dortmund
Telefonu : +49-30-609-111-50

Dortmund’da bir havalimanı vardır. Bu tesis merkezin 40 kilometre batısında yer alıp transfer için metro dahil onlarca seçenek bulunmaktadır.

Havalimanı Lokasyonu

 

-

Bir cevap yazın