İstanbul Düsseldorf Uçak Bileti

düsseldorf uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Düsseldorf uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Düsseldorf’a uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye ile Almanya arasında gerek iş için gerekse turistik amaçlı yapılan ziyaretler yıllara dayanan iş birliğinin sonucu. Almanya‘da neredeyse Türk şehri diyebileceğimiz bir çok yer var. Düsseldorf’da bunlardan birisi. İki ülkede de yılın her ayında karşılıklı ziyaretler ve turistik geziler sıkça yapılmaktadır. Turistik geziler yaz aylarında artmaktadır. Alman vatandaşları genellikle deniz ve güneş için gelirler. Kültür turizmi yapma amacıyla gelenleri çok azdır. Türkler ise Almanya’ya hem ziyaret hem ticaret misali giderler. yılın her günü İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den bir çok uçak Almanya’nın çeşitli şehirlerine kalkar. Düsseldorf‘da bu şehirlerin içerisindedir. İstanbul’dan bu kente giden yolcular için seçenek sadece ikidir. IATA kodu IST olan Atatürk Havalimanı ile IATA kodu SAW olan Sabiha Gökçen Havalimanı. Tarifeli seferler ile her iki havalanından da her gün DÜsseldorf uçağı kalkar. Biz de bu kalkan uçaklara ucuz uçak bileti temin etmeye çalışırız. Fiyatlarımız güncel ve ucuzdur. İstanbul Düsseldorf uçak bileti de ekonomik fiyatlı ve çok uygundur.

Yeterince zamanınız varsa bu şehirde o zamanı tüketecek o kadar çok şey var ki! Kentin merkezinden en uzak noktasına kadar her yeri yaşıyor.

Ren Nehri kenarında yürümeden. Altstadt bölgesinde bulunan kafe & barlarda oturup bir şey içmeden, sanatsallık ile bezenmiş mimarisi muhteşem binaları görmeden, alışveriş için şık mağazaları gezmeden, tarihi soluyacağınız kiliselerini, müzelerini ve kenar mahallelerini solumadan ve hatta doğal alanları ile yemyeşil olan Düsseldorf’da ağaç altında bira içmeden Türkiye’ye dönmeyin.

Şehirde et ve balık restoranları ağırlıktadır. Geleneksel Alman mutfağı arayanlar sosis, domuz eti ile tavuktan başka bir şey beklemesin. Imbiss adı verilen patates kızartması ise sosu ile farklı bir lezzet.

Festivalleri ünlü ve fuarları ses getirendir. Yılın on iki ayı da etkinlik vardır. En tanınmış festival ise şubat ayında yapılır ve adı Düsseldorf Karnavalı’dır. Ayrıca mayıs ayında yapılan Japon Günleri, Haziran ayındaki Opera Festivali de mükemmeldir.

Türkiye ile arasında bir saat vardır.

Almanya’nın her yerine uçak bileti sağlıyoruz. Ucuzdan öte neredeyse bedava diyebileceğimiz fiyatlarımız ile uçma ayrıcaşığını siz de yaşayın.

IATA kodu DUS olan Uluslararası Düsseldorf Havalimanı merkezin 6 kilometre kuzeyindedir. Merkeze ulaşım için çok alternatif vardır.

Adres : 40474, Flughafenstraße 120
Telefon : +49 211 4210

Havalimanı Lokasyonu

-

Bir cevap yazın