İstanbul Frankfurt Uçak Bileti

istanbul frankfurt ucuz uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Frankfurt uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Frankfurt’a uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye ile Almanya arasında yaşanan ebedi dostluğun geçmişi yüz yıldan fazladır. Bu dostluk sayesinde iki ülke arasında sıkı bir ilişki doğmuştur. Bu sayede gelişen turizm gelirleri her yıl bir öncekinden fazla olmaktadır. Frankfurt’a Türkiye’nin her bölgesinden senenin 12 ayı da gidenler vardır.  İstanbul’dan sürekli uçak bulunur.  Yaz ayları ise karşılıklı yapılan turizmin tavan yaptığı aylardır. Havayolu trafiği iki hatta bazı aylarda kışa göre üç katına çıkar. Frankfurt’a gidecek olan misafirler İstanbul’da iki havalimanı üstünden yolculuklarına başlama seçeneğine sahiptir. Bunlardan birisi IATA kodu IST olan Atatürk Havalimanı‘dır. Diğeri ise IATA kodu SAW olan Sabiha Gökçen Havalimanı‘dır Atatürk Havaalanından her gün, Sabiha Gökçen Havaalanından ise çarşamba günleri uçuş vardır. Uçuşların tamamı tarifelidir. Ucuz uçak bileti almak isteyenlere yaz kış fark etmeden bu ihtiyaçlarını gidermek için çalışıyoruz. Frankfurt uçak bileti fiyatlarımız her zaman cazip, her zaman ucuz.

Almanya’nın bir diğer fuar şehri olan kent ayrıca ülkenin de en fazla ziyaretçi alan şehridir. GMT +1 diliminde bulunan Almanya’da saat Türkiye’den bir saat geridedir. Almanya’nın öteki şehirlerinden daha nemlidir. Yazın ise güneş hiç gitmez ama hava hep ılıktır. Yaz kış çok sık yağmur yağar.

Eğlenmeyi, gece hayatını ve alkolü sevenler ise alternatifler içinde şaşırabilirler. Bu şehrin eğlence dünyası Newyork’dan sonra dünya ikincisidir. Barları, gece klüpleri, birahaneleri ile diskoları ziyaretçilerine çok renkli anlar vaad ediyor. Velvet Club, Odeon Club, Jazzkeller, Batschkapp ile Nachtleben mekanları bizden size tavsiye olsun.

Şehirde düzenlenen etkinliklerin en önemlileri 10-14 Ekim arası yapılan kitap fuarı ile Eylül ayında düzenlenen  motor şovdur. Frankfurt Motor Show, dünyadaki en önemli otomotiv fuarlarındandır.

Almanya uçak bileti  için farklı şehirlere, turizm amaçlı gidenlere 3 bilet ve fazlasını alırlarsa %15 indirim yapıyoruz.

İstanbul ile beraber  Türkiye’nin en büyük şehirleri Frankfurt’a direkt seferler ile bağlıdır. THY, Sunexpress, Pegasus, OnurAir gibi yerli havayolu şirketlerinin yanı sıra Lufthansa, Germanwings gibi yabancı havayolu firmaları da bu güzergahta uçar. İstanbul’dan uçağa bindikten 3 saat 20 dakika sonra Frankfurt Havaalanı’na ulaşılıyor. Bu tesis merkezin 15 kilometre dışındadır.  Küçük, kolay gezilebilir bir şehirdir. 60547 pk’da bulunan havalimanının IATA kodu ise FRA’dır.

Havalimanı Lokasyonu

-

Bir cevap yazın