İstanbul Hamburg Uçak Bileti

istanbul hamburg uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Hamburg uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Hamburg’a uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye’den özellikle İstanbul, Ankara, İzmir yaz aylarında da Antalya gibi şehirlerden Hamburg’a yoğun bir hava trafiği vardır. Bu yolcular için İstanbul’da iki seçenek vardır. Bu seçeneklerden ilki konumunda olan Atatürk Havalimanı (IST) de ikinci konumunda olan Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) da Hamburg’a her gün uçuş gerçekleştirir. Bu uçuşların içinde tarifesiz uçuş neredeyse yoktur. Bütün uçuşlar tarifelidir. İstanbul kalkışlı bütün Almanya uçakları için ucuz uçak bileti bu sitede bulabilirsiniz. Hamburg uçak bileti fiyatlarını sürekli güncel tutmamıza rağmen, AB ülkeleri içinde Almanya biletleri ne yazık ki biraz daha pahalıdır ama seferler direk yapılır. Çok nadir de olsa aktarmalı seferler de bulunur. Ucuz bilet arayanlar aktarmalı seferlerde bu isteklerine karşılık bulacaklardır. İstanbul Hamburg uçak bileti satın alanlar için uygun fiyat istiyorlarsa aktarmalı uçuşlardan yer almalarını öneririz.

Hamburg, büyük bir şehirdir ve sıralamada Berlin’den sonra ikinci sıradadır. Elbe ile Alster nehirleri kıyısında bulunan bu şehir yemyeşildir. Dünyanın en büyük  limanları sıralamasında ikinci olan Container Limanı da şehir ekonomisine ciddi katkılar yapar.

Tarihi boyunca hem ülke içerisinde hem de ülke dışarısında bir merkezdi, ticaretin merkeziydi. İşte tam da bu yüzden ulaşım olanakları fazlasıyla geniş ve gelişmiştir.

Almanya’nın coğrafyası içinde en etkileyici şehir sıralamasında ise birinci olan bu şehir için “dünyanın en güzel şehri” denmektedir.

Türkiye ile arasındaki saat farkı ise sadece birdir. Türkiye’den bir saat geridedir. İstanbul – Hamburg uçuş süresi de yaklaşık 3 saat sürmektedir..

Almanya uçak bileti  arayanlara çeşitli öneriler sunabiliriz. Bu önerilerimizin tamamını web sitemizi takip ederek öğrenebilirler.  Uçak bileti fiyatları afişe edilmeden önce sıkça güncel yapılır.

Hamburg Havalimanı (HAM) ise şehrin sadece kilometre kuzeyinde bulunur ve uluslararası havalimanıdır.  Bu tesis içinde dünyanın her yerine uçak bileti satan büyük acentalar bulunmakta olup şehir merkezine ulaşmak için metro dahil bir çok seçenek vardır.

Adres : 1-3, Flughafenstr. 22335
Telefon : +49 40 50750

Havalimanı Lokasyonu

 

-

3 Yorum : “İstanbul Hamburg Uçak Bileti

  1. Mehmet Demir

    Merhaba, Hamburg’da yaşayan ağırlıklı olarak Türklerden oluşan geniş bir üniversite turizm gurubuyuz. Belli zamanlarda toplu seyahatler yaparız. Senelik minimum 400 maksimum 1000 uçak bileti alırız. Bize gurup fiyatı ne yapabilirsiniz, yazın lütfen!

    1. Yönetici Yönetici mesajı

      Mehmet Bey, size elbette gurup indirimi yaparız. Servis bedelini 1 TL’ye kadar düşürebiliriz. Söylediğiniz bilet miktarları gayet güzel. İlgili departmanımız konu hakkında en kısa sürede size bir @ yollayacaktır. Hamburg’a selamlar!

Bir cevap yazın