İstanbul Köln Uçak Bileti

istanbul köln uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Köln uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Köln’e uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye’nin, Almanya ile yaşadığı dostluğun tarih içerisinde önemli bir yeri vardır. Bu birliktelik her iki ülke arasında turizmin de gelişmesine sebep olmuştur. Sene içinde her ay her ay İstanbul, Konya, Ankara, Trabzon, İzmir gibi şehirlerden Köln‘e uçak kalkar. Yaz aylarında ise havayolu trafiği neredeyse iki katına çıkar. Köln’e giden yolcular İstanbul şehrinde iki havalimanı kullanırlar. Atatürk Havalimanı (IST) ile Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW). İstanbul her gün Almanya‘ya uçak kaldırır. Tarifeli yapılan bu uçuşlara ucuz uçak bileti temin ediyor ve misafirlere uygun fiyatlı biletlerimizi sunuyoruz. Köln uçak bileti fiyatları ise sürekli güncel ve bulunmaktadır. Ucuzluk hemen hemen her kesim tarafından arandığı için bilet fiyatlarımızı buna göre düzenliyoruz. İstanbul Köln uçak bileti de bu çalışmamız içerisinde yer alıyor.

Her sene çok farklı etkinliklere ev sahipliği yapan bu şehir karnavallarıyla da ün yapmıştır. Kölner Lichter ülkenin en büyük karnavalıdır. Her sene yapılan bu karnaval 11. ay olan kasımın 11’inde saat 11’i 11 geçe başlar ve 11 gün sürer. Bu karnavala katılım çok fazladır. Yaklaşık 1.5 milyon insan bu günlerde şehri ziyaret eder. Avrupa yapılan en görkemli “Onur Günü Yürüyüşü” de çok fazla katılım alır. Her sene bir milyon insan bu yürüyüşe katılır. Müzik ve dans ile yapılan gösteriler temmuz ayının ilk hafta sonunda yapılır. Rock, Jazz ve Pop Festivali ise yazın düzenlenir. Summerjam ise Avrupa’da en büyük dünyada ise 2. büyük olan bir Reggae festivalidir.

Ve fuarlar. Edebiyat fuarı, Beslenme ve gıda fuarı, Fotoğraf fuarı, Çağdaş sanat fuarı en önemlileridir.

Ayrıca kent tiyatrolarıçok ilgi görür. Arkadaş Tiyatrosu, Café Duddel, Casamax Tiyatrosu, Gloria Tiyatrosu.

Köln Şehir Müzesi, Wallraf Richartz Müzesi, Ludwig Müzesi, Romen Cermen Müzesi, Çikolata Müzesi, Koku Müzesi, Doğu Asya Sanat Müzesi ise gezilesi yerlerdir.

Türkiye ile arasındaki saat farkı ise birdir.

Almanya uçak bileti  arayanlar lütfen sistemimizi ucuza bilet bulmak için sık sık takip etsinler. Çünkü afiş olan uçak bileti fiyatları sürekli güncellenmektedir.

IATA kodu CGN olan Köln – Bonn Havalimanı ise merkeze 15 kilometre uzaklıktadır. Bonn merkezine ise 16 kilometre mesafededir. Ulaşmak için tren, metro, taksi, otobüs kullanılmaktadır.

Adres: 51147, Kennedystraße, Köln Germany
Telefon Numarası: +49-22-03-40-40-01

Havalimanı Lokasyonu

-

Bir cevap yazın