İstanbul Münih Uçak Bileti

By | 07 Şubat 2016
istanbul münih uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Münih uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Münih’e uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye’den Almanya’ya 70’li yıllarda göç eden Türkler günümüzde hem Türk hem de Alman ekonomisi için çok önemli bir yer tutmaktadırlar. Bu ekonomik güç turizm sektörüne de olumlu yansır. Münih’den İstanbul’a çok fazla Türk yolcu havayolu ile gelir. Türklerin bu tercihi havayolu turizm gelirlerinde çok önemli bir yer tutar.

Türkiye’nin hemen hemen her yerinden yılın 12 ayı da bu güzergah arasında gidip gelenler bulunur. İstanbul’dan da uçak bulmak çok kolaydır. Atatürk Havalimanı üzerinden de. Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden de her gün Almanya’ya uçak kalkar.  Ucuz Münih uçak bileti almak isteyenler için sabah saatlerinde kalkan uçaklar idealdir.

Almancası Weissbier olan meşhur Buğday Birası ile Eylül ayının sonunda yapılan Oktoberfest Münih’e gidenler için çok sık duyacakları iki şeydir. Günlük 15 Euro’ya araç kiralayabileceğiniz München şehrinde Marienplatz ile onun çevresindeki sokakları mutlaka gezmelisiniz. İngiliz Bahçeleri’nde gotik binalar 15. yüzyıldan miras. Görülmeden dönülmemeli denilecek kadar da güzel.

Alman mutfağı ve geleneğini yaşamak isteyenler ise Viktualenmarkt’ı mutlaka ziyaret etmeli. 1589 senesinden günümüze kadar açık olan ünlü Alman Birahanesi Hofbrauhaus ise biraseverlerin olmazsa olmazı olmalı.

Fazlasıyla görkemli olan şehrin en büyük kilisesi Asam Kirche’de gezilecekler listenizde bulunmalı. Heilig Geist Kirche kilisesi ise doğanın içinde olması yüzünden çok fazla turist ağırlıyor.

Franz Josef Strauss Havalimanı (MUC)

Merkezin 28 kilometre kuzeyinde yer alan bu tesis Freising yakınlarındadır. 1992 senesinde hizmete girmiştir. Riem havalimanı ile beraber şehrin iki havalimanından birisidir.

Adresi : 85356 Nordallee 25, München Germany
Telefonu : +49-89-97-500

Havalimanı Lokasyonu

Bir cevap yazın