İstanbul Stuttgart Uçak Bileti

istanbul stutgard ucuz uçak bileti

Web sitemiz aracılığıyla İstanbul Stuttgart uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Almanya uçak bileti fiyatlarımız ile Stuttgart’a uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Türkiye, ülke olarak Almanya ile tarihsel bir dostluk yaşar. Bu yüzden iki ülke arasındaki turistik faaliyetler çok fazladır. Öncelikle yılın her ayı İstanbul, Adana, Ankara, İzmir gibi şehirler yaz aylarında ise Fethiye, Marmaris gibi tatil beldelerinin yanı sıra Antalya gibi büyük şehirler Stuttgard’dan çok fazla ziyaret alır. Çok yoğun bir hava yolu trafiği yaşanır.Stuttgard’a gidecek yolcular içinse İstanbul’da sadece iki havalimanı seçeneği bulunur. nlardan birisi Atatürk Havalimanı (IST) diğeri de Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW) ‘dır. İstanbul’dan Stuttgard’a hem Atatürk Havalimanından hem de Sabiha Gökçen Havalimanından her gün uçak kalkar. Bu uçuşlar tarifeli uçuşlardır. İstanbul kalkışlı yapılan Stuttgard uçuşları için ucuz uçak bileti My Acenta tarafından sağlanmaktadır. Stuttgart uçak bileti fiyatlarımız  her an günceldir. Ucuz bilet ile uçmak isteyenler aktarmalı seferleri tercih ederlerse bu talepleri karşılık bulur. İstanbul Stuttgard uçak bileti satın alanlara ücretsiz havalimanı transferi verdiğimizin bilinmesini isteriz.

Stuttgart, Almanya’da en büyük endüstri bölgesidir ve ülkenin aynı zamanda da 6. büyük şehridir. 2. Dünya Savaşı sonrasında çok büyük hasarlar gören bu şehir adeta yeniden yapılmıştır.

Turistik amaçla Stuttgart bir cazibe merkezidir. Gezilmesi gereken yerleri özetlerini yazalım.

Bir alışveriş merkezi olan Kralın Binası ilk alışveriş merkezi olduğu için önemlidir. Piramide benzeyen bir bina görürseniz bu Gözlem Evidir. Yıldızlar size bu bina üzerinden daha yakındır. Bir binanın önünde domuz şeklinde olan bir otobüs görürseniz anlayın ki o bina Domuz Müzesi. Çok farklı materyaller ile yapılmış bir çok domuz figürü barındıran bu ilginç müze de mutlaka gezilmeli. Etnoğrafya Müzesi ise adeta bir sergi salonu gibi haftanın yedi günü de işler. Feuerseeplatz ise doğa severlere. Stuttgard’ın içinde neredeyse tam ortada bulunan ufacık bir gölet vardır. Gölet kenarında ise gotik, muhteşem bir katedral bulunur. Barok tarzını sevenler içinse Yeni Saray tavsiyemizdir. Eski Saray ise artık sadece bir müzedir ve Yeni Saray ile yan yanadır.  Almanya bir filozoflar ülkesidir. Hegel’in de Stuttgard’da doğduğu küçük ev artık bir müze. Müze içinde Hegel’in eşyaları ile düşünce tarzını şekilleyen bir çok küçük detaya rastlamak mümkün. Schiller Meydanı ise final yapacağımız yer olabilir. Şehir merkezlerinden birisidir ve oldukça antik bir görünümü vardır. Königstrasse ise Stuttgart’ın en büyük ve Beyoğlu gibi popüler olan bir caddesidir. Alışveriş severler için en iyi seçenektir. Ayrıca Mercedes ile Porsche müzeleri araba severler tarafından çok sık ziyaret edilir.

Türkiye ile Stuttgard arasında sadece bir saat fark vardır. Saati Türkiye’den geridir. İstanbul – Stuttgard  uçuş süresi ise 2 saat 30 dakika civarındadır.

Almanya uçak bileti  arayana önerilerimiz var. Bu öneriler ucuz Stuttgart uçak bileti bulmaya yönelik. Afişe edilen uçak bileti fiyatları çok sık güncellenir.

Tam 4 kilometrekarelik bir alana kurulan Stutgard Havalimanı (STR) ise şehir merkezine çok yakın konuşlanmış bir tesistir. Bu tesise dünyanın her yerinden uçaklar inmektedir. Almanya uçak bileti satan çok büyük acentalar bu tesise adeta misafir yağdırmaktadır. Şehre ulaşmak için metro, otobüs, taksi ya da özel transfer araçları kullanılabilir.

Adres: Germany, 70629, Flughafenstraße 43 Stuttgart
Telefon Numarası: +49-711-9480

Havalimanı Lokasyonu

 

-

Bir cevap yazın