Category Archives: Haberler

Haberler

ucuz uçak bileti haber

My Acenta :  Haber

Sunexpress, BoraJet, Türk Hava Yolları, AtlasJet, OnurAir, Pegasus, Sunexpress gibi bir çok havayolu firması ile ilgili haberleri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca bu firmaların düznlediği kampanyalar da burada yer alacak. Ucuz uçak bileti bulmak isteyenler için fırsat haberlerini de sizlere duyuracağız.

Kısaca havayolu firmaları, kampanyalı uçak biletleri, havalimanları, uçuş iptalleri, açılışlar ve daha bir çok güncel haberi bulacağınız yerdesiniz.

Ve havalimanları. Yeni açılanlar hakkında bilgiler. Lokasyonu neredir, ne zaman açılacaktır, uçuş noktaları nelerdir, ilk uçuş ne zaman yapılacaktır gibi bir çok bilgiyi de buradan paylaşacağız. Ayrıca halen faaliyette olan havalimanları ile ilgili bir çok haberi de sizlere duyuracağız. İptaller, rötarlı uçuşlar ve benzeri haberler bu konsept içerisinde yer alacaklar.

IATA acentalar ise haber konumuz içerisinde değiller. Çünkü onlar ile ilgili ayrı bir yapılanmamız var.

Burada haber verirken tek bir istisna yapacağız. Sektörle ilgili hiç bir kötü haberi sizler ile paylaşmayacağız.

Güzel düşünelim, güzel olsun!

Bir cevap yazın

THY Bogota ve Panama uçuşlarına başlıyor

Türk Hava Yolları, Amerika kıtasına yaptığı uçuş noktalarına 2 yeni nokta ekledi. Kolombiya’da bulunan Bogota şehrine ve Panama’ya uçacak. 4 Mayıs’ta başlayacak. Şirket tarafından yapılan açıklamada mayıs ayından itibaren bu uçuşların düzenli olarak yapılacağı ifade edildi. Bir hafta içerisinde karşılıklı yapılacak 3 sefer talebe göre arttırılabilecek. İstanbul Bogota uçak bileti ile İstanbul Panama uçak bileti satışlarına ise… Read More »

THY – Batman v Superman Reklam Filmi

Bilimkurgu, yarı fantastik hikayeler ve action severlerin hatta sinemayla ilgilenenlerin çok yakından bildiği gibi THY açık olarak yazılırsa Türk Hava Yolları, herkesin beklediği Batman v Superman filmi için hazırladığı reklam filmini yayınladı. Bu filmin resmi sponsoru olan THY bunu bir basın açıklaması ile daha önce duyurmuştu.  Bu açıklamanın sonrasında THY reklam ajansından Batman v Superman filmine özel… Read More »

Anadolu Jet Paneli

AnaoluJet, 5 ile 6 Şubat 2016 tarihlerinde 2 gün bir turizm şehri olan Antalya’da düzenlenen Acenteler ile Tedarikçileri Fuarı kısa adı SATEF olan etkinlikte yolcularıyla buluşuyor. Fuar bölgesinde ise, 1 Nisan 2016 tarihinden başlayarak her hafta cumartesi günleri yapılması planlanan Antalya – Nevşehir arasındaki uçuşlar ve bu güzergahın avantajları hakkında çeşitli görsellerle destekli bilgilendirme yapacak… Read More »

Onur Air Rusya Uçuşları Başlıyor

7 Şubat 2016 tarihinde Onur Air, İstanbul – Nalçik arası yapılan seferlere yeniden başlıyor. Haftada iki gün yapılacak olan bu seferler perşembe ile pazar günlerinde yapılacak. Tek yön uçak bileti fiyatı ise 70-80 euro arasında değişecek. Onur Air’in kendi web sitesinden yaptığı açıklamaya göre 7 Şubat’da başlayacak uçuşlar için haftada iki gün yapılacak denildi ve bütün… Read More »

THY’den Fiyat İndirimi!

Türk Hava Yolları, kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre 24 Ocak 2016 tarihine kadar THY’den uçak bileti alanlar ile Balkanlara, Kafkaslara ve Ukrayna’ya internetten uçak bileti alan yolcular ile beraber 15 Ocak 2016 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yeni biletlerini gidiş dönüş alırlarsa 99 dolar gibi ucuz bir rakama uçabilecek. THY, başlattığı… Read More »

3. Havalimanı Terminal Binası

İstanbul’un 3. Havalimanı hızla tamamlanıyor. Terminal binası inşasına da başlandı ve ilk olarak çatı montajına başlandı. İlk etap 2018 senesinde açılacak ve projenin tamamlanması 4 etaptan oluşacak. Senelik tam 200 milyon yolcu kapasitesi ile çalışacak olan bu tesisin altı tamamen pist olacak. İlk olarak yolcuların kullanacağı terminal binası bitirilecek. Tam 1.3 milyon metrekare büyüklüğünde olacak olan… Read More »

Ordu Giresun Havalimanı Karadeniz’e yaradı!

Karadenizli İş Adamları Derneği (KAİAD)’ın başkan Murat Camadan tarafından bir açıklama yaptı. Bu açıklamada, “Özellikle ulaşım ve turizm sektörlerinde bölgeye yatırım yapacak iş adamlarının sayısında çok ciddi artışlar var. Yerli yatırımcıların yanı sıra Karadeniz’e Araplar da çok yoğun ilgi duyuyor. Hava limanını ilk meyvelerini vermeye başladı” dedi. Karadeniz yaylaları, yatırımcılar tarafından en çok ilgi gören… Read More »

Pegasus Rusya Uçuşları

Pegasus Hava Yolları, bir karar alarak Rusya tarafından Türk taşıyıcıları için istenen vize taleplerine ve vize başvuruları için de olumsuz yanıt veren ilgililerin tavrına rağmen uçuşlara yeniden başladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Rusya, vize sorununa çözüm buldu ve seferler yeniden başlatıldı. FlyPGS yapılan bir yazılı açıklama ile bu konuda – Rusya’ya düzenlediğimiz seferlerin ardından uçuş ekiplerimize uygulanan… Read More »