Anadolu Jet Paneli

By | 05 Şubat 2016

AnaoluJet, 5 ile 6 Şubat 2016 tarihlerinde 2 gün bir turizm şehri olan Antalya’da düzenlenen Acenteler ile Tedarikçileri Fuarı kısa adı SATEF olan etkinlikte yolcularıyla buluşuyor.

Fuar bölgesinde ise, 1 Nisan 2016 tarihinden başlayarak her hafta cumartesi günleri yapılması planlanan Antalya – Nevşehir arasındaki uçuşlar ve bu güzergahın avantajları hakkında çeşitli görsellerle destekli bilgilendirme yapacak ve yeni uçuş noktası olan Nevşehir ile ilgili tanıtımlar yapacak.

AnadoluJet, Türkiye’deki bütün seyahat acentaları dernek oluşumu tarafından düzenlenecek olan Seyahat Acenteleri ve Tedarikçileri Fuarı’na yani SATEF’e kesin olarak katılacak. Antalya’nın gözdesi Cam Piramit’de gerçekleşecek olan bu fuarda hem lendisi hakkında bilgiler verecek hem de turizm sektörünün sorunlarını sektör temsilcileri ile Antalyalı misafirlere açıklamak için toplanacak.

Seyahat ve turizm acentaları ile tedarikçilerinin yekun karının çoğalması ile ticari hacmin büyümesi  ürün ve hizmet kalitesinin arttırılması amaçlı sunacağı katkıları da fuar zamanında ziyaretçiler ile paylaşacak. Ayrıca AnadoluJet, doğa ve kültür turizminde çok önemli bir yeri olan ve turizmin çok önemli duraklarından birisi haline gelen Nevşehir ile güneş severlerin tercih ettiği deniz turizminin de kalbi olan Antalya’yı da tanıtacak. 1 Nisan 2016 tarihinde başlayacak olan ve haftanın 5 günü her gün yapılacak olan Antalya-Nevşehir seferleri ile turistik fırsatlar anlatılacak. Firma, fuarın kapsamı içinde olan tanıtım yapma hakkını 1 Nisan 2016 tarihinden başlayarak yapacağı bütün seferleri tanıtarak kullanacak.

Ağına eklenen yeni uçuş noktaları ile AnadoluJet yapısı hakkında bundan daha fazla soruları olanlar varsa bilgilenmek ve aydınlanmak amacı ile anadolujet.com web sitesini ziyaret edebilirler. Ayrıca 444-25-38 numaralı telefon ile firmann çağrı merkezini de arayabilirler.

Antalya Nevşehir uçak bileti de web sitemizden ucuz, ekonomik ve cep yakmayan fiyatlar ile temin edilebilir.

Bir cevap yazın