AnadoluJet Ankara Siirt Uçuyor!

By | 01 Ocak 2016
AnadoluJet artık Ankara - Siirt arasında da Uçuyor!

AnadoluJet artık AnkaraSiirt arasında da Uçuyor!

Anadolu topraklarının havalimanına sahip olan bütün coğrafyasına uçan AnadoluJet artık Ankara Siirt arasında da uçmaya başladı. Uçuş ağı bir hayli geniş olan firma yeni bir uçuş noktası ile yolcularına hizmet vermeye başladı. Ankara Esenboğa Havalimanı bu uçuşlara 25 Aralık 2015 tarihinde ev sahipliği yapmaya başladı. Siirt Havalimanı ise trafik yoğunluğu olmadığı için bu seferleri rahatlıkla karşılayabilecek düzeyde.

Bu yeni hattın açılışında yapılan sunumda değişik kültürlere sahip olan Siirt ön plana çıkarıldı. Bu güzergah ile Anadolu Jet’in ulaştığı nokta sayısı da 68 oldu.

Yeni hattın açılması ile beraber yolcular, tarihin mirası Siirt ile başkentimiz Ankara arasındaki uçuşlar haftanın belli günleri yapılacak. Salı, Perşembe ve Cuma günü olan bu seferler şimdilik haftada 3 gün ile sınırlandırıldı.

Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyenler firmanın www.anadolujet.com adresinde halen yayında olan web sitesini ziyaret edebilir ya da 444 25 38 numaralı telefondan çağrı merkezini direk muhatap alabilir.

Web sitemiz üzerinden uçak bileti satın alabilir Ankara Siirt arası uçabilirsiniz!

 

Bir cevap yazın