BoraJet – Yeni Yıl Sürprizi

By | 01 Ocak 2016
BoraJet - Yeniyıl Sürprizi

BoraJet ile ilgili üç yeni haberimiz var!

BoraJet Havayolları, yeni yıl için yolcularına eşsiz bir sürpriz yaptı. Uçuş sırasında başlayan ve havalimanında arkası gelen bu sürprizler zinciri karşısında yolcular fazlasıyla mutlu oldu.

Yolcuların hiç ummadığı bir an uçak içinde müzik çalmaya başladı. Yolcular kısa bir şaşkınlık yaşadıktan sonra çalan müziğe alkışlarıyla katıldı. Kaptan pilot olan şeyi anlamayan yolcular için anons yaptı. Yolcular uçaktan indiğinde terminal binasında ikinci bir sürpriz ile karşılaştı.

Bagaj bandında bagaj bekleyenler, kendi isimlerinin üstüne yazıldığı farklı hediye paketlerini görünce çok şaşırdı. Finali yapan bu muhteşem sürpriz ile daha da mutlu olan yolcular ise Borajet’e teşekkürlerini iletti.

Bu arada Pegasus ve Anadolujet’ten sonra Sabiha Gökçen Havalimanı – Ankara seferleri de yapmaya başlayan firma bu uçuşlarda Brezilya’da üretilen Embraer tipi uçakları kullanacak. Oldukça konforlu olan bu uçaklar ile yapılacak olan sefeler için 11 Ocak’tan itibaren uçak bileti kesilmeye başlanacak. Filosunu ve uçuş noktalarını sürekli geliştiren firma, İstanbul – Ankara güzergahında haftanın 7 gününe de sefer koyacak.

BoraJet yakın bir zaman önce de İstanbul – Beyrut seferlerine başladığını duyurmuştu.

 

Bir cevap yazın