İzmir, Ordu Giresun seferi

By | 04 Ocak 2016

Açıldığı zamandan bu güne kadar geçen süreçte tam bin 350 adet uçak Ordu-Giresun Havalimanı’na iniş yaptı. Toplamda da 165 bin yolcu bu hizmetten yararlandı. Bu yoğun talep üzerine Ordu-Giresun havalimanında günlük sefer sayısı ise 12’den 15’e çıkartıldı.

Anadolu Jet ile THY’nin Sabiha Gökçen ve Atatürk Havaalanları ile istanbul’dan, Esenboğa Havaalanı ile de Ankara’dan gerçekleştirdiği bu seferler sayesinde hergün en az 8 sefer yapılıyor. 13 Kasım 2015 tarihi itibarıyla Pegasus’da bölgeye uçmaya başladı. Pegasus hergün 4 sefer düzenlemekte.

İZMİR – GİRESUN SEFERİ DE BAŞLADI

Pegasus Havayolları, 11 Aralık 2015 Cuma günü İzmir’den bölgeye ilk seferini gerçekleştirdi. Daha evvel İzmir kalkışlı seferlerde aktarmalı uçan Pegasus artık bölgeye direk uçacağını açıkladı. Haftada en az 3 kez yapılacak bu seferlerin yaz aylarında arttırılacağı ilan edildi. Pazartesi, çarşamba ve cuma günleri yapılacak bu seferlerin ilki sabah saatlerine, 10.00’a konuldu.

Yaklaşık bir buçuk saat süren bu sefer için İzmir Giresun uçak bileti ile İzmir Ordu uçak bileti de sistemimizde satılmaya başlandı.

Ayrıca Sun Express’in de 2016 yılının Ocak ayından itibaren aynı güzergaha uçması bekleniyor.

Bir cevap yazın