Pegasus Rusya Uçuşları

By | 23 Ocak 2016
Pegasus Haber

Pegasus, bir karar alarak Rusya uçuşlarına yeniden başladı, Moskova ve Krasnodar şehirlerine yeniden uçak bileti kesiliyor.

Pegasus Hava Yolları, bir karar alarak Rusya tarafından Türk taşıyıcıları için istenen vize taleplerine ve vize başvuruları için de olumsuz yanıt veren ilgililerin tavrına rağmen uçuşlara yeniden başladı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Rusya, vize sorununa çözüm buldu ve seferler yeniden başlatıldı.

FlyPGS yapılan bir yazılı açıklama ile bu konuda – Rusya’ya düzenlediğimiz seferlerin ardından uçuş ekiplerimize uygulanan vize sıkıntısı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın, ve Rusya Ankara Büyükelçiliği’nin işbirliği ile çözüldü. 4 Ocak 2016’da askıya aldığımız seferler yeniden başlatıldı. Rusya uçuşları için, uçuş ekiplerimizin tamamına vize alındı. 15 Ocak 2016 itibarıyla bu uçuşlar yeniden başlatılmıştır. Bu süreçte yapılamayan seferlere uçak bileti bulunan bütün misafirlerimiz iade ile rezervasyon değişikliği için bizi 0-850-250-6702 numaralı çağrı merkezimizden ücretsiz arayabilir- dendi.

Pegasus Hava Yolları, İstanbul’un Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden Moskova ile Krasnodar şehirlerine haftanın her günü en az bir kez olmak üzere karşılıklı seferler düzenliyor.

Bir cevap yazın