THY’den Fiyat İndirimi!

By | 30 Ocak 2016
türk hava yolları indirimli uçak bileti

THY, indirimli uçak bileti satmaya başladı. Bu fırsattan siz de yararlanın!

Türk Hava Yolları, kampanya başlattı. Bu kampanyaya göre 24 Ocak 2016 tarihine kadar THY’den uçak bileti alanlar ile Balkanlara, Kafkaslara ve Ukrayna’ya internetten uçak bileti alan yolcular ile beraber 15 Ocak 2016 – 31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olmak üzere yeni biletlerini gidiş dönüş alırlarsa 99 dolar gibi ucuz bir rakama uçabilecek.

THY, başlattığı İndirimli ve Ucuz Uçak Bileti Kampanyası için bir açıklama yaptı. bu açıklamada transfer merkezi olarak belirlenen İstanbul’dan Belgrad’a, Bükreş’e, Kişinev’e, Köstence’ye, Ljubljana’ya, Podgorica’ya, Priştine’ye, Saraybosna’ya, Sofya’ya, Tiran’a, Üsküp’e, Varna’ya ve Zagreb’e ise sadece 109 dolar gibi bir fiyat uygulanacak denildi. Kafkaslarda ise Bakü’ye, Gence’ye, Nahcivan’a, Tiflis’e ve Batum’a ise 129 dolar gibi ucuz bir fiyattan uçulacağı da açıklamada belirtildi. Ve son olarak Ukrayna’da Dnepropetrovsk’e, Kherson’a, Kiev’e, Lviv’e, Odessa’ya ve Zaporijya’ya da 99 dolar ile uçulacağı bilgisi verildi. Ama bu kampanya sadece gidiş dönüş uçak bileti alanlar için geçerli olacak ve uçuşlarda her şey dahil sistemi ile yolculara hizmet verilecek.

Koltuklar sınırlı olduğu için bu indirimden faydalanmak isteyen yolcular, 31 Martı beklemeden biletlerini satın almalılar.

Türkiye Cumhuriyeti (TC) vatandaşı olanlar ise Balkanlarda Belgrad’a, Kişinev’e, Podgorica’ya, Priştine’ye, Saraybosna’ya, Tiran’a ve Üsküp’e vize olmadan Kafkaslarda ise Batum’a ve Tiflis’e de pasaport olmadan sadece kimlikleri ile giriş yapabilecek.

Bir cevap yazın