Havayolu Şirketleri

Havayolu şirketleri hakkında bilgiler. Kampanyada olan uçak biletleri, resmi acentaları, uçuş noktaları, iletişim ve benzeri daha bir çok kaynak bilgi. Listedeki sayfalarda AnadoluJet (Anadolu Kaplanları), Bora Jet, AtlasJet SunExpress, OnurAir, Pegasus (FLYPGS), Türk Hava Yolları (THY) ile ilgili bir çok paylaşım.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pegasus 2016 yılı kar açıkladı

2016 senesinin ilk 9 ayı cirosu toplam 2,86 milyar lira olan Pegasus Hava Yolları Ocak ile Eylül ayları arası aktiflerini % 15 arttırdı. 4,71 milyar liraya ulaşan şirket 43,3 milyon lira kâr açıkladı. Pegasus Hava Yolları FlyPgs “Kamuyu Aydınlatma Platformu” ‘nda (KAP) yer alan verilerine göre senenin ilk 9 ayında ciro bir önceki senenin cirosuna göre % 4,5 arttı. Pegasus, senenin ilk… Daha fazla »

AtlasJet Bilet İptali

AtlasJet Havayolları firmasının yayınladığı uçak bileti iptalleri ve bilet iade koşulları aşağıda yer almaktadır. Yolcuların tamamı aşağıdaki haklardan sadece birini seçme şansına sahiptir. 1. Yolcunun isteğine göre bilet fiyatının iadesi ya da yolcunun firmaya verdiği yazılı mutabakat sözleşmesi ile yolculuk fişi ve para iadesi isteği maksimum 7 gün içinde gerçekleşir ve genellikle para iadesi yapılır. 2.… Daha fazla »

Pegasus Bileti İptali

Pegasus Havayolları uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır. Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali Bilet iptali ve bilet geri iadesi ile alakalı olan rezervasyon değişik talebi ve iptali ile İade Tazminat Bedelleri aşağıdaki tablolarda anlatılmıştır. Bunlara ilave olarak karşınıza çıkacak olan sınıf ücretlerinden oluşan farklar da tahsil edilecektir. İç Hat & KKTC Uçuşları iptal-iade-pegasus-1 Yurtdışı Uçuşları… Daha fazla »

Onur Air Bilet İptali

Satın aldığım uçak biletimi iptal edersem ya da üstünde değişiklik yaptırırsam cezası var mı? Onur Air’den uçak bileti aldınız. İptalini istiyorsunuz. Haklarınız nelerdir? Ne yapmanız gerekmektedir? Burada bütün bu bilgileri bulabilirsiniz! İç hat uçuşları : Ekonomi sınıfı için satın alınan uçak biletlerinin uçağın kalkışına 24 saat kalana kadar yapılacak olan iptaller ya da değişiklikler işlemlerinde… Daha fazla »

Türk Hava Yolları Bilet İptali

Türk Hava Yolları (THY) uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır. İptal / İade 1. İç-hat uçuşlarında yapılacak iptal/iade: Web sitemiz üzerinden düzenlenmesi yapılmış biletler ise yalnızca iç hat için yapılan uçuşları içerirler. E-biletlerin ise kesinlikle iptal ve iade talepleri ilk uçuştan önce tarifeli kalkış saatine gelinceye kadar web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir. İç-hat için… Daha fazla »

SunExpress Bilet İptali

SunExpress Havayolları için aldığınız uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır. Bagaj ile yolcu taşıma şartları ve bu şartların uygulanması için genel taşıma kuralları ile birlikte Sun Express’in taşınacak her şeyin adı geçen sözleşmede tanımlanmış olması ile beraber taşıma sözleşmelerinin genel kurallarının geçerli olduğu belirtilmiş, imza altına alınmıştır. Taşımanın kapsadığı işlerin tamamı farklı hava yolu şirketleri ile… Daha fazla »

BoraJet Bilet İptali

BoraJet bilet iptal ve bilet iade koşulları ile uçuş sözleşmesinde bulunan maddeler aşağıdadır. Tarifeli kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar yapılan iptal ve iadelerde ücret kesintisi uygulanmaz. Tarifeli kalkış saatine 12 saat kala ile uçuşun kalkış saati arasında yapılan iptal ve iadelerde toplam bilet ücretinin %30’u kadar kesintiye uğrar. Uçağın tarifeli kalkış saatinden itibaren rezervasyon iptaline… Daha fazla »

AnadoluJet Bilet İptali

AnadoluJet bilet iptal koşulları ve uçuş sözleşmesinde bulunan maddeler aşağıdadır. 1 Genel Yasalar ile güvence altına alınıp belirlenen kurallardaki taşıma akdi baz alınarak düzenlenen yönetmelikte yolcunun isteği alınarak yapılan her türlü değişiklik ve düzenlemelerde Taşıyıcı Kuralları gereği kullanılmamış olan bilete ya da muadillerine ait olan iadeler yapılır. 2 İadenin Yapılacağı Kişi 2. 1 Bu maddede aşağıda… Daha fazla »