Category Archives: Anadolu Jet

Anadolu Jet

AnadoluJet, Cumhuriyetimiz ile aynı gün doğmuştur. 23 Nisan 2008’de kurulan firma çok geniş kitlelere hitap etme adına ucuz uçak bileti satıyor. Türk Hava Yolları tarafından farklı bir model deneme amacıyla kurulan firma marka değerini sürekli yükseltiyor.

Bir cevap yazın

AnadoluJet Bilet İptali

AnadoluJet bilet iptal koşulları ve uçuş sözleşmesinde bulunan maddeler aşağıdadır. 1 Genel Yasalar ile güvence altına alınıp belirlenen kurallardaki taşıma akdi baz alınarak düzenlenen yönetmelikte yolcunun isteği alınarak yapılan her türlü değişiklik ve düzenlemelerde Taşıyıcı Kuralları gereği kullanılmamış olan bilete ya da muadillerine ait olan iadeler yapılır. 2 İadenin Yapılacağı Kişi 2. 1 Bu maddede aşağıda… Read More »

Anadolu Jet Hava Yolları

AnadoluJet 23 Nisan 2008 tarihinde Türk Hava Yolları’nın öncülüğünde yeni bir iş modeli anlayışı ile ayrı bir marka olarak kuruldu. Politika ve Hedefler Anadolu grubu ile THY arasındaki ortaklığın hizmet politikası aşağıdaki maddelerde sıralanmıştır. Uçuş Emniyeti Yolcu Konforu Ekonomi Tarifede Etkinlik   Bu nedenle; Uçuş Emniyet ve Kalite Güvence Başkanlığı ile yakın bir işbirliği içinde bulunan AnadoluJet ekonomik… Read More »