Category Archives: Atlas Jet

Atlas Jet

Atlas Global ‘in tasarrufları sonucunda kurulan Atlas Jet 14 Mart 2001 günü kurulmuştur. Öger Holding’e bağlı olan şirket yurt içi ve yurt dışı tarifeli – tarifesiz seferler yapmaktadır. Yolcu ve yük taşıma ruhsatına sahiptir. AtlasJet uçak bileti satmak için acentalar yetkilidir. İlk kez 1 Haziran 2001 günü uçmuştur.

Bir cevap yazın

AtlasJet Bilet İptali

AtlasJet Havayolları firmasının yayınladığı uçak bileti iptalleri ve bilet iade koşulları aşağıda yer almaktadır. Yolcuların tamamı aşağıdaki haklardan sadece birini seçme şansına sahiptir. 1. Yolcunun isteğine göre bilet fiyatının iadesi ya da yolcunun firmaya verdiği yazılı mutabakat sözleşmesi ile yolculuk fişi ve para iadesi isteği maksimum 7 gün içinde gerçekleşir ve genellikle para iadesi yapılır. 2.… Read More »

AtlasJet Havayolları

AtlasGlobal 14 Mart 2001 tarihinde Öger Holding A.Ş. tarafından kurulmuştur.  Dış ve iç hatlar üzerinde tarifeli ve tarifesiz sefer düzenlerler. Yük ve yolcu taşımacılığı yaparlar. Ruhsatlı olan Atlasjet, ilk gerçekleştirdiği uçuşunu 2001 yılının 1 Haziran gününde yapmıştır. Yaptığı uçuşların ilk operasyonlarına 3 adet B Tipinde olan Boeing 757  tipindeki uçak ile başlamışlardır. Eylül 2001’de ise… Read More »