AtlasJet Bilet İptali

By | 05 Mayıs 2015

atlasjet havayolları
AtlasJet Havayolları firmasının yayınladığı uçak bileti iptalleri ve bilet iade koşulları aşağıda yer almaktadır.

Yolcuların tamamı aşağıdaki haklardan sadece birini seçme şansına sahiptir.

1. Yolcunun isteğine göre bilet fiyatının iadesi ya da yolcunun firmaya verdiği yazılı mutabakat sözleşmesi ile yolculuk fişi ve para iadesi isteği maksimum 7 gün içinde gerçekleşir ve genellikle para iadesi yapılır.

2. Son varışta gidilen yer ve buna benzer yolcu taşıma şartlarının altında yer alan bütün değişiklikler firma tarafından eksiksiz sağlanır.

3. Yolcunun kendisi açısından uygun gördüğü herhangi bir tarih için geçerli olacak yeni bir bilet verilmesi. Yolcu isterse güzergâh değişikliği bile yapılır.
Aşağıdaki şartlara göre yolcu maddi, manevi tazminat hakkına sahiptir.

Planlanan hareket saatinden en az iki hafta öncesinden bu iptalden her hangi bir iletişim yolu ile haberdar edilmemişlerse,

Süre kısıtlaması olmadan yolcu ile yapılan telefon görüşmesi kayıtları tutulur.

Ayrıca hareket kabiliyeti kısıtlı olan engelli kişiler ile beraberlerindeki refakatçiler ile tek başına seyahat eden çocuklar için her türlü desteği uçuş ekibi sağlayacaktır.

Teknik destek ekibi ise satın alınan daha sonra da iptal ya da değiştirilen uçak biletlerini sisteme işleyecek ve gerek Atlas Jet ofisleri olsun, gerekse yetkili acentaları olsun verilen desteklerin tamamı ücretsiz yapılacaktır.

Bir cevap yazın