Bora Jet Havayolları

Merkezi İstanbul’da olan firma bölgesel hizmet veren bir şirkettir. Küçük uçaklarla (sektörde stol olarak bilinir) büyük havaalanları için besleyici rolü oynar. İlk kez 22 Nisan 2010 tarihinde uçmaya başlamıştır. Ruhsatı SHGM’den alınmıştır. Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmiş ve “dolmuş uçak taşımacılığı” yapmıştır. Uçak bileti fiyatları ucuzdur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

BoraJet Bilet İptali

BoraJet bilet iptal ve bilet iade koşulları ile uçuş sözleşmesinde bulunan maddeler aşağıdadır. Tarifeli kalkış saatinden 12 saat öncesine kadar yapılan iptal ve iadelerde ücret kesintisi uygulanmaz. Tarifeli kalkış saatine 12 saat kala ile uçuşun kalkış saati arasında yapılan iptal ve iadelerde toplam bilet ücretinin %30’u kadar kesintiye uğrar. Uçağın tarifeli kalkış saatinden itibaren rezervasyon iptaline… Daha fazla »

Bora Jet

BORAJET, 2008 senesinde yeniden yapılanmaya girmiştir. Bu süreçte yapılan çalışmalar hızla tamamlanarak, deneyimi yüksek bir ekip kurarak Atatürk Havalimanındaki yeni hangarına taşınmıştır . Genel Müdürlüğü ise Yeşilköy’deki Dünya Ticaret Merkezindedir. Türkiye’nin coğrafi koşulları nedeniyle filosunda bulunan 5 adet ATR 72-500 tipi uçak ile yolcularına hizmet vermektedir. Menzili çok uzun olan ve günümüzde dünya üzerinde havalanan uçaklar… Daha fazla »