Category Archives: Onur Air

Onur Air

Onur Air merkezi İstanbul’dadır. Başta Türkiye olmak üzere yaptığı uçuşlar birçok Batı Avrupa’yı da kapsamaktadır. Uçak bileti fiyatları oldukça ucuzdur. 2013 senesinde ise kurucusu ve sahibi olan Cankut Bagana şirketi tam 250 milyon dolara satmıştır.

Bir cevap yazın

Onur Air Bilet İptali

Satın aldığım uçak biletimi iptal edersem ya da üstünde değişiklik yaptırırsam cezası var mı? Onur Air’den uçak bileti aldınız. İptalini istiyorsunuz. Haklarınız nelerdir? Ne yapmanız gerekmektedir? Burada bütün bu bilgileri bulabilirsiniz! İç hat uçuşları : Ekonomi sınıfı için satın alınan uçak biletlerinin uçağın kalkışına 24 saat kalana kadar yapılacak olan iptaller ya da değişiklikler işlemlerinde… Read More »

Onur Air Havayolları

Türk havacılık sektöründe her zaman ilklere imza atma misyonunu ilke edinen Onur Air havayolu şirketi, 41 uçak ile filosunda  8815  koltuk kapasitesine ulaşmıştır.  Bu anlamda Türkiye’nin en büyük özel havayolu şirketidir. 1992 yılı başlarında kurulan bu şirket o günden bu güne kadar olan zaman diliminde çok üst düzey hizmetler verip kalitesini de sürekli arttırarak kendisini… Read More »