Pegasus Bileti İptali

By | 05 Mayıs 2015
Pegasus Havayolları Bilet İptali

Pegasus Havayolları Bilet İptali

Pegasus Havayolları uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır.

Rezervasyon Değişikliği ve Bilet İptali

Bilet iptali ve bilet geri iadesi ile alakalı olan rezervasyon değişik talebi ve iptali ile İade Tazminat Bedelleri aşağıdaki tablolarda anlatılmıştır. Bunlara ilave olarak karşınıza çıkacak olan sınıf ücretlerinden oluşan farklar da tahsil edilecektir.

İç Hat & KKTC Uçuşları

iptal-iade-pegasus-1

Yurtdışı Uçuşları

iptal-iade-pegasus-1

iptal-iade-pegasus-2

Değişiklik yapılması düşünülen işlemlerde aşağıda firma tarafından belirtilen işlem ücretleri ek maliyetlerle ücretlendirilir. Eski olan ücret fark varsa, bu fark ayrıca tahsil edilir. Daha düşük bir ücrete rezervasyon değişikliği yapılması halinde ücret iadesi yapılmaz. İptallerde, hizmet ücreti iade edilmez.

15 Ağustos 2006 tarihinde itibaren; Havayolu Şirketinden kaynaklanan teknik arıza veya benzeri aksaklıklar nedeniyle iç hatlar ve KKTC’ye yapılan tarifeli seferlerde meydana gelen gecikme durumlarında yolculara verilecek hizmetler aşağıdaki gibi olacaktır:

3 saati aşan gecikme ve sefer iptalinde; yolcu uçuşu gerçekleştirmiş olsa dahi, bilet bedeli iade edilecektir.

5 saati aşan gecikme ve sefer iptalinde; yolcu uçuşu gerçekleştirmiş olsa dahi, bilet bedeli iade edilecek ve yolcunun talep ettiği herhangi bir iç hat uçuş noktasına tek yön ücretsiz bilet Pegasus Havayolları tarafından takdim edilecektir.

Pegasus Havayolları için satın aldığınız uçak biletini iptal etmek istiyorsanız destek ekibimiz size ücretsiz hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Bir cevap yazın