Category Archives: SunExpress

SunExpress

SunExpress, Antalya merkezli bir Türk firmasıdır. Bu havayolu şirketi popüler tatil beldelerine ve Avrupa’ya tarifesiz ve tarifeli seferler düzenler, charter uçuşlar ile adından söz ettirir. İzmir’de ve İstanbul’da da merkez kabul edilebilecek bir yapılanması vardır. 2010 senesinde, Anadolu şehirlerine uçmaya başlayarak sektöre “merhaba” diyen şirket Almanya’nın bir çok önemli şehirlerine de uçmaktadır. SunExpress uçak bileti ucuza alınabilir.

Bir cevap yazın

SunExpress Bilet İptali

SunExpress Havayolları için aldığınız uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır. Bagaj ile yolcu taşıma şartları ve bu şartların uygulanması için genel taşıma kuralları ile birlikte Sun Express’in taşınacak her şeyin adı geçen sözleşmede tanımlanmış olması ile beraber taşıma sözleşmelerinin genel kurallarının geçerli olduğu belirtilmiş, imza altına alınmıştır. Taşımanın kapsadığı işlerin tamamı farklı hava yolu şirketleri ile… Read More »

SunExpress Havayolları

KURULUŞ Sunexpress Türk Hava Yolları ile Lufthansa’nın katılımıyla, 1989 yılının ekim ayında kuruldu. Günümüzde yedi milyondan fazla yolcu taşıyan şirket Almanya ile Türkiye arasında oluşan havayolu trafiğinin en büyüklerindendir. SunExpress 2012 yaz sezonunda Avrupa, Asya kıtası ile Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa ve Mısır arasında 2000’den fazla kesintisiz uçuş yapmıştır.  SunExpress’in merkezi Türk Riviera’sı olarak anılan Antalya’dadır. ÇALIŞANLAR Şirket 785… Read More »