Category Archives: Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları

THY yani Türk Hava Yolları ülkemizin ulusal havayolu şirketidir. Merkezi İstanbul’da olan THY uçuş ağı bakımından dünya devleri ile yarışmaktadır. 2014 senesinde tam 54,7 milyon yolcu taşımıştır. 2015 senesinde ise 5. defa Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmiş ve halen dünyanın en iyi 4. hava yolu firmasıdır. Star Alliance üyesidir. İç hatlarda 50 noktaya uçar. AnadoluJet’in uçtuğu noktalara uçmaz. THY uçak biletini ucuz bulmak için kampanyalarını takip etmelisiniz.

Bir cevap yazın

Türk Hava Yolları Bilet İptali

Türk Hava Yolları (THY) uçak bileti iptal ve iade koşulları aşağıdadır. İptal / İade 1. İç-hat uçuşlarında yapılacak iptal/iade: Web sitemiz üzerinden düzenlenmesi yapılmış biletler ise yalnızca iç hat için yapılan uçuşları içerirler. E-biletlerin ise kesinlikle iptal ve iade talepleri ilk uçuştan önce tarifeli kalkış saatine gelinceye kadar web sitesi aracılığı ile yapılabilmektedir. İç-hat için… Read More »

THY

TÜRK HAVA YOLLARI THY sürekli olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta hem çalışan markası hemde işveren markası olarak devamlılığını sürdürmekte. Tercih ettiğiniz keyifli ve ayrıcalıklı seyahatten firmanızın da faydalanmasının yolunu bulduk. Türk hava yolları bireysel programlar hazırladı.Türkiye’de faaliyet gösteren kurumsal müşteriler bütçelerine uygun programlar seçebiliyor. Türk Hava Yolları kalitesinden ve çalışan personelinin de güler yüzlülüğünden ödün vermeden. seyahat… Read More »