İstanbul Amsterdam Uçak Bileti

istanbul amsterdam hollanda uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Amsterdam uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz Hollanda uçak bileti bulup Amsterdam’a uçmak için aramanızı hemen yapın!

İstanbul şehri Hollanda’nın Amsterdam şehrine her gün hem Atatürk hem de Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden tarifeli ya da tarifesiz seferler ile yolcu gönderir. Direk uçuşlar çoğunluktadır ama bazen aktarmalı uçuşlarda yapılmaktadır. Aktarmalı uçuşlarda bilet fiyatı daha ucuzdur.

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’dır ama ülke hükümeti Lahey’dedir. Şehrin Dam Meydanı dünya çağında tanınır ve turistik ziyaret alır.  Genellikle 17. yy mimarisinin hakim olduğu kent iç içi geçmiş bir çok kanaldan oluşur. Kentin tabanı balçık olduğu için yapılan binaların tabanlarına yüzlerce çelik kazık çakılır. Kanalların üzerine yapılmış tekne evler ise kentin bir başka rengidir. Rakım eksidir. Yani şehir deniz seviyesinin altındadır.

Hollanda uçak bileti satın almak istiyorsanız önce fiyatlarımızı kontrol edin. Daha evvel Amsterdam uçak bileti satın almış müşterilerimiz çok iyi bilirler ki My Acenta kampanyası onlara her zaman ucuz uçak bileti bulur!

Amsterdam Schiphol Havalimanı (AMS)

Amsterdam’a sadece 17.5 kilometre uzaklıkta olan bu havalimanı Dünya’nın en büyüklerinden birisidir. Yapımı tam 3 yılda tamamlanmış ve toplamda 320 milyon Euro gibi dev bir bütçe proje için harcanmıştır.

Adres: 202 Evert van de Beekstraat, 1118 Schiphol CP , Hollanda
Telefon: +31 20 794 0800

-

Bir cevap yazın