İstanbul Eindhoven Uçak Bileti

By | 07 Mart 2016
istanbul eindhoven uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Eindhoven uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz Hollanda uçak bileti bulup Eindhoven’a uçmak için aramanızı hemen yapın!

İstanbul şehrinden Hollanda’nın Amsterdam şehri istikametine haftanın yedi günü de yani her gün Atatürk ve Sabiha Gökçen Havalimanlarından tarifeli seferler yapılır.

Hollanda‘da başkent Amsterdam şehridir. Ülkenin yönetimi ve hükümeti ise Lahey’de bulunur.

Eindhoven nüfusu yaklaşık olarak 270 bin kişi civarındadır. Birleşik bölgeleri de hesaba katılırsa şehrin nüfusu 2.5 milyon kişi olmaktadır. Şehir eğitim amaçlı çok fazla yabancı misafir ağırlar. Bu misafirler genellikle Teknik Üniversiteye okumaya gider. Bu okul mühendislik alanında Avrupa’nın en önemli okuludur. Şehir ulaşım sorunlarını tamamen çözmüştür. Piazza Center ile Heuvel Galerie ise alışveriş severler için bulunmaz fırsatlar sunar. Philips markası ilk fabrikalarını bu şehirde kurmuştur ve dünya geneline buradan yayılmıştır. Konferanslar ise Evoluon binasında yapılır. Van Abbemuseum ise güzel sanatlar galerisidir ve dünyaca tanınmaktadır. PSV Eindhoven adlı futbol takımları ise 1913 senesinde kurulmuş olup PSV’nin açılımı ise “Philips Spor Kulübü” dür.

Eindhoven uçak bileti satın alacak olan ziyaretçilerimiz ucuz uçak bileti bulmak istiyorlarsa kampanyalarımızı takip etsinler!

Eindhoven Airport (EIN)

Adresi : 25.56-57 Luchthavenweg
Telefonu : +31 900 9505

Bir cevap yazın