İstanbul Barselona Uçak Bileti

istanbul barselona ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Barselona uçak bileti 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ucuz İspanya uçak bileti fiyatlarımızı görmek isterseniz arama yapın, biletinizi bulun, Barselona’ya uçun!

İstanbul’dan, İspanya’nın en tanınmış Katalan bölgesi Barselona’ya her gün uçuş yapılmaktadır. Haftanın 7 gününde de yapılan bu uçuşlar hafta sonlarında artar ve bu günlerde çok daha fazla uçak bileti satılır. Atatürk Havalimanı üzerinden günde en az üç uçuş yapılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı ise günde en az bir uçuş ile İspanya’nın Barselona şehrine yolcu taşır. Tarifeli uçuşlar ile yapılan seferler için istanbul kalkışlı ucuz uçak bileti bulmak her zaman mümkündür. Fiyatlar diğer Avrupa ülkelerine göre daha ucuzdur. Direkt yapılan bu uçuşlar belli dönemlerde istisnai olarak aktarmalı yapılabilir. Bu zamanlar uygun bilet bulmak isteyenler için tam bir fırsattır. Zaten ucuz olan İstanbul Barselona uçak bileti, bu dönemler de çok daha ucuzlar.

Barcelona futbolun ve boğa güreşinin çok sevildiği bir şehirdir. Kentin merkezinde bulunan meydanda bir arena vardır. Bu arenada yapılan gösteriler hem katalanlar hem de turistler için çok caziptir. Flamenko da bu bölgenin olmazsa olmazlarındandır. Barselona da eğlence arayanlar fazla zorlanmazlar, kentin her yeri sürekli yaşar ve eğlenir.

İstanbul’da Beyoğlu yani İstiklal Caddesi ne anlam ifade ediyorsa Barselona’da da tam 2 kilometre uzunluğundaki La Ramblas aynı anlamı ifade eden bir cadde. Kafeler, barlar, sinemalar, müzeler, sokak müzisyenleri, alışveriş merkezleri, akrobatlar gibi yaşayan anlık etkinlikler çoktur. Bu şehre damga vuran bir başka ünlü de ünlü kaşif Christopher Columbus’dur.

İspanya uçak bileti fiyatlarımız caziptir. Sistem üzerinde sürekl güncellemeler yapıyor, fiyatları güncelliyoruz. Bu yüzden Barselona uçak bileti satın almadan önce sistemi bir kaç defa test etmenizi öneririz. My Acenta ayrıcalığı ile kampanyalı ve uygun uçak bileti bulun!

Barcelona Uluslararası Havalimanı (BCN)

Şehrin merkezinden sadece 10 kilometre uzaklıkta Akdeniz’in kenarında bulunan bu tesis Katalonya’nın en büyük, İspanya’nın da Madrid Barajas Uluslararası Havalimanı’nın ardından ikinci büyük tesistir. Barcelona uçak bileti alanlar, istanbul çok iyi tanır. Arda Turan’ın indiği bu havalimanına ineceklerini bilsinler!

Telefonu : +34 902 40 47 04
Adresi : El Prat de Llobregat, 08820 Barcelona, Spain

Barselona Havalimanı Harita Lokasyonu

-

Bir cevap yazın