İstanbul Almati Uçak Bileti

istanbul almati ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Almati uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz Almaata Kazakistan uçak bileti için aramanızı hemen yapın!

İstanbul’dan Kazakistan’ın Almati şehrine Atatürk Havalimanı’ndan her gün Sabiha Gökçen Havalinman’ından ise pazartesi, perşembe ve cumartesi günleri uçuş yapılmaktadır.

Rusların doğu tehditlerine karşı sınır kalesi gibi düşünülerek kurulan Almati, günümüzde  2 milyon nüfusu geçmiştir. Bölgesinin en fazla gelişme gösteren fazlasıyla kozmopolit olan bu şehir alışveriş merkezleri, otelleri, restoranları ve gazinoları ile çok renkli ve zengin bir gece yaşamına sahiptir. Eskiden adı Alma Ata olan bu güzel şehirde Kazakça ve Rusça konuşulmaktadır.

Kayak severler için ideal bir şehir olan Almatı 3000 metreden fazla rakıma sahip olan dağları ile de meşhurdur. Şehir merkezi düzgün yolları ile bir Avrupa şehri gibidir. Kazakistan’ın en büyük şehri olan Almatı ülkemizden de çok fazla misafir ağırlamaktadır.

Kazakistan uçak bileti almak isteyenler web sitemizden bu ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebilirler. Bizden daha önce Almati uçak bileti almış olan dostlarımız uygun fiyatlar ile kampanyalı ucuz uçak bileti satın aldıklarını bilirler.

Almati Havalimanı İletişim

Adres: Beimbet 2 Mailin, Almatı 050039
Rakım: 681 m
Kodu: ALA
Telefon: +7 727 270 3333

-

Bir cevap yazın