İstanbul Belgrad Uçak Bileti

istanbul belgrad ucuz uçak bileti

Web sitemiz vasıtasıyla İstanbul Belgrad uçak bileti yalnızca 3 dakika içerisinde alınıyor. Ucuz Sırbistan uçak bileti fiyatlarımız ile Belgrad!a’e uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

İstanbul’da Sırbistan’ın Belgrad şehrine uçarak gidebileceğiniz iki seçenek var. bunlardan birisi haftanın her günü Belgrad’a günde en az iki uçak kaldıran  Atatürk Havalimanı, Diğer seçenek ise haftanın sadece pazartesi, çarşamba, cuma ve pazar günleri uçak kaldıran Sabiha Gökçen Havalimanı. Tarifeli yapılan Belgrad uçuşlarına İstanbul’dan kalkacak bütün uçaklara ucuz uçak bileti sağlıyoruz. Üstelik Belgrad uçak bileti fiyatları diğer komşu ülkelerine göre çok daha ucuz.

Yapılan seferlerin hepsi Türk Havayolu firmaları için direkt seferlerdir. Aktarmalı uçuş yapılmaz.  Aktarmalı uçuş yapılan seferler yabancı havayolu firmalarının yaptığı seferlerdir. İstanbul Belgrad uçak bileti için bu uçuşları tercih etmeniz mümkün değildir. Çünkü yabancı firmalar sistemimizde bulunmamaktadır.

Belgrad, gece yaşayan bir şehirdir. Gece hayatını sevenler fazlasıyla mutlu olacaklardır. Ayrıca gezilecek yerleri de çoktur. Cumhuriyet Meydanı, Kale Meydanı, Meclis Binası, Eski Saray ile Yeni Saray, Şehir Müzesi, Tiyatro binaları, Taş Meydan, Sava Katedrali, Hotel Moskva, Nikola Tesla Müzesi, Knez Mihailova, Beyoğluna benzeyen Strahinjica Caddesi ile Skardarlija Caddesi kesinlikle görülmeli dediğimiz yerlerdir. Otel fiyatları oldukça ucuz olduğu için konaklama giderleriniz minimum düzeyde olacaktır, diğer etkinliklere fazlasıyla paranız kalacaktır. Ve son olarak şehrin tarihini solumak için tramvayları kesinlikle kullanın.

Sırpça bilmeyenler İngilizce ile idare edebilirler.

İstanbul – Belgrat uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat 40 dakikadır. Belgrad’a indiğinizde size ilk merhaba diyecek olan meşhur fizikçinin adını verdiği Nikola Tesla Havalimanıdır. Bu tesis şehir merkezine hemen hemen 20 kilometre mesafededir.

Sırbistan uçak bileti genellikle Saray Bosna ve Belgrad için kesiliyor. Belgrad uçak bileti sistemimizde fazlasıyla ucuz satılmaktadır. Üstelik kredi kartına taksit imkanı da sağlıyoruz. My Acenta’nın size özel, kampanyada olan çok uygun uçak bileti sizi bekliyor.

Nikola Tesla Havalimanı (BEG)

Adresi : Belgrad 226
Telefonu : +381-112-094-000

Belgrad Havalimanının Haritadaki yeri

-

Bir cevap yazın