Category Archives: Adana

Adana

Adana, Seyhan nehri ile tanınır ama aslında kaleleri meşhurdur. Tarsus’dan Ceyhan’a kadar 47 adet dağ kalesi bulunan bu şehri görmek isteyenler için Adana uçak bileti kampanyalı olarak sistemimizde bulunmaktadır. My Acenta daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyor!

Bir cevap yazın

İzmir Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam içinde .çok farklı kültürler ve sosyal çevreden insan ile çalışırız. Ekonomik durumları farklılık gösteren bu çevre ile toplantılar gerekebilir. Bu durum bizi bazen farklı şehirlere, hatta farklı ülkelere gitmek zorunda kalırız. My Acenta her bütçeye uygun çözümler ile sizleri buluşturmak için çalışıyor. Ekonomik sınıf uçak biletleri için sistem size seçenekler sunacaktır. VIP uçak biletlerimiz ise beklentileri… Read More »

Ankara Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam bizleri gerek iş gerekse özel hayatımızın içine aldığı çok farklı kültürlerden gelen, sosyal ve ekonomik durumları değişik olan çevreler ile bizi karşı karşıya getirir. Bu karşılaşma bazen bizi farklı şehir ve hatta bazen farklı bir ülkeye gitmek zorunda bırakabilir. My Acenta olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Bütçenizi sorun etmenize gerek bırakmayacak fiyatlar ile… Read More »

Ankara Beyrut Uçak Bileti

BoraJet Havayolları, bir hamle yaparak Ankara-Beyrut arasında karşılıklı olarak yapılacak olan gidiş dönüş seferler ile Beyrut’a uçmaya başladı. Borajet yönetiminden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yani haftada üç gün yapılacak olan seferler için kampanyalı ve ucuz uçak bilet satışları yapılıyor. Halen Adana’dan da Beyrut’a seferler yapan Borajet firması Ankara-Beyrut ile… Read More »

Adana Havalimanı

Adana Havalimanı 1937 yılında hizmete girmiştir ve yıllık 2.200.000 yolcu kapasitesi vardır. Toplam 2.105.510m² alana kuruludur. Adana Havalimanında 4540 m2 iç hat, 5825 metre kare dış hatlarda olmak üzere toplamda 10365 metre karelik terminal kullanım alanı bulunmaktadır. 2750×45 metre boyutunda 115 PCN mukavemetinde bir adet kompozit pist ve 9+2 adet (Nato apronu dahil) uçak kapasiteli,… Read More »