Ankara Adana Uçak Bileti

By | 11 Ocak 2016
adana uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Ankara Adana uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz Adana uçak bileti için aramanızı hemen yapın!

Günlük yaşam bizleri gerek iş gerekse özel hayatımızın içine aldığı çok farklı kültürlerden gelen, sosyal ve ekonomik durumları değişik olan çevreler ile bizi karşı karşıya getirir. Bu karşılaşma bazen bizi farklı şehir ve hatta bazen farklı bir ülkeye gitmek zorunda bırakabilir. My Acenta olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Bütçenizi sorun etmenize gerek bırakmayacak fiyatlar ile uçmanızı sağlamaya çalışıyoruz. Ekonomik sınıf için sistemde göreceğiniz uçak biletlerimiz beklentilerinizi karşılayacak ve ucuz uçak bileti bulacaksınız. VIP sınıf yolcularımız içinse benzer şeyleri söylemek zor. Çünkü bu sınıf, özel durumlar hariç kampanya dışı uçak biletine tabi oluyor.

Ankara’dan Adana’ya hava yolu ile gidecekler ilk olarak Esenboğa Havalimanı‘nı kullanacak, yolculuklarına buradan başlayacaklardır.

Ankara Adana arası ise süre olarak 65 dakika civarındadır. Kuş uçuşu mesafe ise  340 kilometre olmaktadır. Hafta içinde her gün minimum 4 uçuş yapılır ve bu güzergahta bir çok farklı hava yolu şirketi uçar.

Adana Havalimanı (ADA) ise şehir merkezinde Ankara, Konya yolu üzerinde Mersin kavşağındadır. 1937 yılında hizmete giren bu tesisülkemizin en köklü havaalanlarındandır. HAVAŞ firması transfer konusunda yetkili ve  belgelidir.  Adana şehir merkezine en yakın olan ilçe ise 2.1 kilometre ile Yüreğir’dir, merkezin en uzağında kalan ilçe ise 104.9 kilometre ile Karaisalı’dır.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Ceyhan, Saimbeyli, Aladağ, Çukurova, Feke, Karataş, İmamoğlu, Karaisalı, Pozantı, Kozan, Seyhan, Yumurtalık, Tufanbeyli, Sarıçam, Yüreğir

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adresi : Meydan Caddesi 01000 Seyhan
Telefonu : +90 322 435 0380

Adana için 5 günlük tahmini hava durumu
ADANA

Kampanyalı biletlerin sağladığı avantajlar ve fırsatlar için lütfen sabırlı olun! Web sitemizde ucuz Adana uçak bileti bulacaksınız. Sitemizi gezerken unutmayın ki karşınıza gelen fiyatların tamamı anlık değişmektedir. Zira, Türkiye’nin ikinci büyük şehri ve talebin çok fazla olmasına rağmen ucuz fiyatlı Ankara uçak bileti de bulacağınızı biliyoruz. Ankara – Adana arası yapılan uçuşların hepsi sistemde vardır.

ANKARA ADANA ARASI UÇANLAR

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Onur Air
  • AtlasJet

Bir cevap yazın