İzmir Adana Uçak Bileti

By | 23 Ocak 2016
izmir adana uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz İzmir Adana uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz Adana uçak bileti için aramanızı hemen yapın!

Günlük yaşam içinde .çok farklı kültürler ve sosyal çevreden insan ile çalışırız. Ekonomik durumları farklılık gösteren bu çevre ile toplantılar gerekebilir. Bu durum bizi bazen farklı şehirlere, hatta farklı ülkelere gitmek zorunda kalırız. My Acenta her bütçeye uygun çözümler ile sizleri buluşturmak için çalışıyor. Ekonomik sınıf uçak biletleri için sistem size seçenekler sunacaktır. VIP uçak biletlerimiz ise beklentileri karşılayacak kadar ucuz uçak bileti seçenekleri sunuyor.

İzmir’den Adana’ya hava yolunu kullanarak gidenler ilk olarak Adnan Menderes Havalimanı‘nı kullanacaklar, yolculuk buradan başlayacakdır.

İzmir Adana arası süre olarak 70 dakika civarındadır. Kuş uçuşu mesafe ise  540 kilometredir. Hafta içi her gün minimum 4 uçuş için uçak bileti kesilir ve İzmir Adana uçuşu yapılır. Bu güzergah için Türk Hava Yolu firmalarının çoğu uçar.

Adana Havalimanı IATA kodu ADA olan bu tesis ise şehrin merkezindedir ve Ankara, Hatay yoluna yakın Mersin kavşağında yer alır. 1937 senesinde hizmete açılan bu tesis Türkiye’nin en eski havalimalarındandır. HAVAŞ ise bu tesise transfer yapma konusunda tek yetkilidir.

TRANSFER YAPILAN ADANA İLÇELERİ

Saimbeyli, Aladağ, Çukurova, Karataş, İmamoğlu, Feke, Karaisalı, Pozantı, Kozan, Tufanbeyli,Seyhan, Yumurtalık, Sarıçam, Ceyhan, Yüreğir

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Adana Meydan Cad. 01000 Seyhan
Telefon : +90-322-435-0380

Adana için 5 günlük tahmini hava durumu
ADANA

Kampanyalı uçak biletleri için çeşitli kampanyalar ile tüketici dostu olan çeşitli avantajlar ile bazı fırsatlar ile karşılaşacaksınız. Web sitemiz ucuz fiyatlı Adana uçak bileti bulmanız için sürekli çaba harcamaktadır. Türkiye’nin üçüncü büyük şehri olan İzmir’e ise farklı seçenekler ile önem veriyoruz. Bu lokasyona uçak bileti talebinin oldukça çok olması yüzünden talep fiyatı yukarıya çekiyor. Buna rağmen ucuz fiyatlar ile İzmir uçak bileti bulacağınız konusunda My Acenta size  teminat veriyor. İzmir – Adana arasında yapılan bütün uçuşlar sistemimizde bulunmaktadır.

İZMİR ADANA ARASI UÇANLAR

Bir cevap yazın