Category Archives: Adıyaman

Adıyaman

Adıyaman, turizmin önemli merkez şehirlerinden birisidir. Ayrıca Atatürk Barajının bir bölümü de şehrin sınırları içindedir. Dünyaca tanınan Kommagene Krallığı ve onların Nemrut Dağında ki kalıntıları dünyanın her yerinden yılın 12 ayı ziyaret alır. Adıyaman uçak bileti, Nemrut Dağı ve tarihi kalıntıları sayesinde çok fazla kesilmektedir.

Bir cevap yazın

Ankara Adıyaman Uçak Bileti

Her bütçeye uyan, fazlasıyla ekonomik fiyatlar ile siz de ucuz uçak bileti almak için aramanızı lütfen hemen yapın. Ankara’dan Adıyaman’a uçak yolu ile gidecek olan yolcular Ankara’da Esenboğa Havalimanı‘nı (ESB) kullanarak “ucuz bilet” ile uçma ayrıcalığını yaşamaya başlayacaklar. Ankara Adıyaman uçuş süresi yaklaşık 55 dakikadır. Kuş uçuşu kilometre olarak uzaklık ise 480’dir. Adıyaman’a haftada 5 sefer yapılan Ankara’dan bölgeye… Read More »

İstanbul Adıyaman Uçak Bileti

Bütçenize uygun, ekonomik fiyat ile siz de uçak bileti almak istiyorsanız lütfen aramanızı yukarıdan hemen yapın. İstanbul’dan Adıyaman’a uçak ile gitmek isteyen yolcular istanbul’da ya Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden  ya da Atatürk Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. İstanbul Adıyaman uçuş süresi yaklaşık 1 Saat 5 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 800 Km’dir. Bu şehre her gün en az minimum… Read More »

Adıyaman Havalimanı

1998 senesinin ilk aylarında hizmete açılan tesis şehir merkezine sadece 22 kilometre uzaklıkta olup açıldığı ilk sene tarifeli olarak Ankara – Adıyaman arası uçak seferleri ile sektöre merhaba demiştir. Kesintisiz olarak haftanın her günü yapılan bu seferler daha sonra da diğer illerin eklenmesiyle artmıştır.  Bir dönem havalimanı hizmet vermeye devam etmesine rağmen, Türk Hava Yolları… Read More »