Ankara Adıyaman Uçak Bileti

By | 21 Ocak 2016
ankara adıyaman ucuz uçak bileti

Ankara Adıyaman uçak bileti 3 dakika içerisinde alınabilir. Ucuz fiyatlı Adıyaman uçak bileti ile uçma ayrıcalığını siz de yaşayın!

Her bütçeye uyan, fazlasıyla ekonomik fiyatlar ile siz de ucuz uçak bileti almak için aramanızı lütfen hemen yapın.

Ankara’dan Adıyaman’a uçak yolu ile gidecek olan yolcular Ankara’da Esenboğa Havalimanı‘nı (ESB) kullanarak “ucuz bilet” ile uçma ayrıcalığını yaşamaya başlayacaklar.

Ankara Adıyaman uçuş süresi yaklaşık 55 dakikadır. Kuş uçuşu kilometre olarak uzaklık ise 480’dir. Adıyaman’a haftada 5 sefer yapılan Ankara’dan bölgeye iş ve turizm amaçlı yolcular gitmektedir. Nemrut Dağı ve orada bulunan  Antiochos Tümülüsü ile dev heykelleri, Eskikalesi, Yenikalesi, Cendere Köprüsü ile senenin 12 ayı ziyaret alır. Milli park olan bölgede çok fazla tarihi kalıntı bulunmaktadır.

Adıyaman Havalimanı Merkezin 35 Km doğusunda, Kahta yolunda, Diyarbakır Gaziantep Kahramanmaraş kavşağına 5 kilometre mesafededir.

Adıyaman Havaalanına uçak bileti alanlar için gidiş-dönüş transferleri HAVAŞ çok ucuz fiyat ile yapmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI ADIYAMAN İLÇELERİ

Besni, Kâhta, Çelikhan, Gölbaşı, Tut, Samsat, Gerger, Sincik.

ADIYAMAN HAVALİMANI (ADF) İLETİŞİM

Tel : +90-416-244-2212
Faks : +90-416-214-2459

Adıyaman için 5 günlük hava tahmini
ADIYAMAN

Web sitemizden çok ekonomik fiyat ve belli tarihlerde çok sık bulunan promosyonlu uçak biletleriyle ucuz uçak bileti her zaman bulunabilir. Ankara – Adıyaman uçuşları için de fiyatlarımız sık sık günceldir. Kampanyalar ise uygun bilet bulmak amacıyla sistemimizi takip edenlere bonus ödüldür!

ANKARA ADIYAMAN ARASI UÇANLAR

  • Atlas Jet
  • Pegasus
  • THY

 

Bir cevap yazın