Category Archives: Ankara

Ankara

Ankara, Türkiye’nin hemen hemen tam ortasında yer alan büyük bir ili ve başkentidir. Türkiye’nin en kalabalık ikinci şehir olan Ankara’nın bir bölümü “Batı Karadeniz Bölgesi” nde kalır. Büyük bir bölümü ise “İç Anadolu Bölgesi”ndedir Yüz ölçümü açısından da ülkemizin üçüncü büyük şehridir. Ankara uçak biletini yüksek sezon hariç ucuz bulmak mümkündür.

Bir cevap yazın

Ankara Şırnak Uçak Bileti

Ankara Şırnak uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde web sitemizden uygun fiyatlar ile alınabiliyor. Ucuz Şırnak uçak bileti için aramanızı hemen yapın! Bilet araması yaparken çok farklı firmaların çok farklı fiyatlarını göreceksiniz. Karşılaşacağınız fiyatlar içinden en ucuz bileti satan firmayı tercih edeceksiniz, yani uçak biletinizi bizden alacaksınız. Kampanyalarımız, günlük fırsatlar size bir çok seçenek sunacak. Biletinizi hemen almak için… Read More »

Ankara Ağrı Uçak Bileti

Bu tesise ulaşım çok kolaydır. Tesise metro, otobüs ve HAVATAŞ’ın transfer hizmetlerinin yanı sıra taksi ile de ulaşılabilir. Uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat 35 dakikadır. Her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Havalimanı transfer hizmetleri HAVAŞ tarafından yapılmaktadır. Şehir, Türkiye’nin çok önemli bir kültür turizmi merkezidir. Farklı medeniyetler bu coğrafyaya ve kültürüne etki etmiştir. Sadece Türkiye’nin değil,… Read More »

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Gündelik hayat içinde şekil alan çevre ve hem iş hem de özel hayatın kapsadığı bir çok alanda, farklı sosyal çevreler ile ister istemez muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Bazen farklı şehir hatta ülkeye gitmek gerekebiliyor. Biz tam da bu ihtiyaca karşılık gelen bir hizmet veriyoruz. Bütçeyi sorun etmeden her yere uçmanız öncelikli hedefimiz. Ekonomik sınıf uçak biletlerimiz de… Read More »

Tekirdağ Ankara Uçak Bileti

Tekirdağ ile Çorlu arasında bulunan ve her iki şehrin de sıklıkla kullandığı havalimanı üzerinden direk uçuş yapılan tek bir şehir vardır. O da başkent Ankara’dır. Bu şehirlerden Ankara’ya uçmak isteyenler Tekirdağ Çorlu Havalimanı (TEQ) üstünden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu yolculuk için Esenboğa Havalimanı (ESB) son durak olacaktır. Uçuş süresi bir saat 5 dakika olan bu uçuşun mesafesi ise kuş uçuşu 490… Read More »

Ankara Erzurum Uçak Bileti

Size fantastik fiyatları sunduğumuz için çok mutluyuz. Uçak bileti alırken farklı sitelerde çok farklı fiyatlar görüyorsunuz. Biz de bu rekabet ortamında daha ekonomik bilet bulmanız adına bazı fedakarlıklar yaptık. Ekonomik fiyatlarımızı görmek istiyorsanız aramanızı şimdi yapabilirsiniz! Ankara’dan Erzurum’a uçmak isteyen sevgili yolcu adayları Esenboğa Havalimanı (ESB) ile check-in yapıp başlayacakları yolculuklarını Erzurum Havalimanı (ERZ)’de tamamlayacaklardır. Uçuş süresi 1 saat 15 dakika,… Read More »

Ankara Muğla Bodrum Uçak Bileti

Yazın çok fazla talebi olan olan bu uçak biletleri için kesinlikle erken rezervasyon yapmanız önerilir. Yoksa ucuz bilet bulmanız neredeyse imkansız. Ankara’dan tatil amaçlı  bu istikamete yani Bodrum ya da Milas uçuşlarında fiyat kaygısı taşımalısınız. Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yolculuğa başlayacak misafirler kesinlikle uçuştan en az bir saat önce havalimanında bulunmalıdır. Ankara Bodrum uçuş süresi 1 Saat 35… Read More »

Ankara Beyrut Uçak Bileti

BoraJet Havayolları, bir hamle yaparak Ankara-Beyrut arasında karşılıklı olarak yapılacak olan gidiş dönüş seferler ile Beyrut’a uçmaya başladı. Borajet yönetiminden konuyla ilgili olarak yapılan açıklamaya göre Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri yani haftada üç gün yapılacak olan seferler için kampanyalı ve ucuz uçak bilet satışları yapılıyor. Halen Adana’dan da Beyrut’a seferler yapan Borajet firması Ankara-Beyrut ile… Read More »

Ankara Trabzon Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Trabzon uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Bu hat üzerinden uçuş planlıyorsanız çok uygun fiyatlarla bilet bulmanızı sağlıyoruz. Ankara’dan Trabzon’a uçmak isteyen misafirler Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) de uçak saatinden minimum bir saat önce bulunmalıdır. Check-in işlemlerini bu arada mutlaka yapmalıdır.  Uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Ankara – Trabzon arasında her gün en az 4 uçuş… Read More »