Ankara Ağrı Uçak Bileti

By | 07 Mart 2016
ankara ağrı uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Ağrı uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde satın alınabilir. Ekonomik fiyatlı ucuz uçak bileti almak için aramanızı hemen yapın.

Bu tesise ulaşım çok kolaydır. Tesise metro, otobüs ve HAVATAŞ’ın transfer hizmetlerinin yanı sıra taksi ile de ulaşılabilir.

Uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat 35 dakikadır. Her gün en az bir uçuş yapılmaktadır. Havalimanı transfer hizmetleri HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

Şehir, Türkiye’nin çok önemli bir kültür turizmi merkezidir. Farklı medeniyetler bu coğrafyaya ve kültürüne etki etmiştir. Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en yüksek dağı bu şehirdedir. Ayrıca dünya genelinde Alaska’nın ardından en büyük meteor çukuru da bu şehrin sınırları içindedir. Nuh’un Gemisi’de bu kentin sınırları içinde yer almaktadır. Urartu Kalesi ile Eski Beyazıt Cami mutlaka görülmelidir. Meya Mağaraları ile Diyadin Kaplıcaları ise dünya genelinde tanınmaktadır.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Doğubayazıt, Tutak, Diyadin, Hamur‎, Patnos‎, Eleşkirt, Taşlıçay

HAVALİMANI İLETİŞİM

Telefon : 0-472-216-04-02
Faks : 0-472-216-04-01
Adresi : Pk:04000 Yolluyazı Köyü

5 günlük hava tahmini
AĞRI

Web sitemizde kampanyalar sayesinde çok ucuz fiyatlar ile uçak bileti satın alınabiliyor.

BU GÜZERGAHTA UÇUŞ YAPAN FİRMALAR

  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • AtlasJet

Agrı, İran ile Ermenistan’ın komşusudur. Sınır şehri olan kent konumu yüzünden Askerlerin çok yoğun olduğu bir şehirdir. Doğubeyazıt ise İshakpaşa Sarayı yüzünden turistik bir çekim merkezidir.

Ankara’dan Ağrı‘ya uçmak isteyenler Esenboğa Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. Yolculukları IATA kotu AJT olan Ağrı Havalimanı‘nda son bulacaktır. Bu tesis şehir merkezinin sadece 10 Kilometre doğusundadır ve Erzurum – Erzincan karayolundadır. Ayrıca Iğdır’a da yakındır.

 

Bir cevap yazın