Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

By | 05 Ocak 2016
ankara diyarbakır ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz Ankara Diyarbakır uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Gündelik hayat içinde şekil alan çevre ve hem iş hem de özel hayatın kapsadığı bir çok alanda, farklı sosyal çevreler ile ister istemez muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Bazen farklı şehir hatta ülkeye gitmek gerekebiliyor. Biz tam da bu ihtiyaca karşılık gelen bir hizmet veriyoruz. Bütçeyi sorun etmeden her yere uçmanız öncelikli hedefimiz. Ekonomik sınıf uçak biletlerimiz de kesinlikle aradığınızı bulacaksınız. VIP sınıf için benzer şeyi söylemek mümkün değil. Zira bu sınıfta kampanyalar çok az olmaktadır.

Ankara’dan Diyarbakır’a uçarak gitmek isteyenler Ankara şehrinde Esenboğa Havalimanı‘nı kullanacaklardır.

Ankara Diyarbakır uçuşunun süresi afaki olarak 1 saat 20 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise  580 kilometredir. Hafta içi her gün en az 3 uçuşun gerçekleştiği bu hat üzerinde bir çok hava yolu şirketi uçmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı (DIY) ise şehir merkezine 3 Km uzaklıktadır ve şehrin güneyine konuşlanmıştır. Siirt, Mardin kara yolu üzerinde yer alan bu havalimanı 1952 yılında hizmet vermeye başlamıştır. HAVAŞ transfer için yetki belgesi olan tek firmadır.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Bismil, Sur, Bağlar, Çınar, Yenişehir, Hani, Dicle, Çüngüş, Ergani, Hazro, Eğil, Kocaköy, Çermik, Lice, Kulp, Silvan, Kayapınar

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Yeniköy Bağlar 21060
Kodu : DIY
Telefon Numarası : +90 412 233 2719

Diyarbakır için 5 günlük tahmini hava durumu
DİYARBAKIR

“Kampanya ve fırsatlar için bize soru soranlar!  Web sitemizi gezerken karşılaşacağınız fiyatları görmeden uçak bileti almamanızı tavsiye ederiz. Zira ucuz fiyatlı Diyarbakır uçak bileti bulacağınızın garantisini veriyoruz. Ankara – Diyarbakır hattında yapılan bütün uçuşlar  sistemimizde yer almaktadır. Kullanıcılarımızın tamamı için inanılmaz ekonomik bir fiyat ile bilet keseceğiz.

ANKARA DİYARBAKIR ARASI UÇAN FİRMALAR

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Onur Air

Bir cevap yazın