Ankara Erzurum Uçak Bileti

By | 01 Ocak 2016
ankara erzurum ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Erzurum uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Size fantastik fiyatları sunduğumuz için çok mutluyuz. Uçak bileti alırken farklı sitelerde çok farklı fiyatlar görüyorsunuz. Biz de bu rekabet ortamında daha ekonomik bilet bulmanız adına bazı fedakarlıklar yaptık. Ekonomik fiyatlarımızı görmek istiyorsanız aramanızı şimdi yapabilirsiniz!

Ankara’dan Erzurum’a uçmak isteyen sevgili yolcu adayları Esenboğa Havalimanı (ESB) ile check-in yapıp başlayacakları yolculuklarını Erzurum Havalimanı (ERZ)’de tamamlayacaklardır.

Uçuş süresi 1 saat 15 dakika, kuş uçuşu mesafe ise 410 kilometredir.  Haftada en az 14 uçuşun gerçekleştiği bu güzergaha bazı günler 4-5 sefer bile düzenlenmektedir. Yazın karşılıklı yapılan seferler bir hayli artmaktadır. Yerli havayolu firmalarının neredeyse tamamı bu güzergahta uçmaktadır.

Erzurum uçak bileti alacak yolcularımız web sitemiz aracılığıyla bu işi kolaylıkla yapabilir. Aynı şekilde Ankara uçak bileti de sistemimizden kolaylıkla oldukça ucuz fiyata bulunabilmektedir. Kampanyada olan uçuşlar ayrıca belirtilmiştir.

Yılların şirketi HAVAŞ havalimanı transferlerini gerçekleştirmektedir. Şehrin merkezine gidiş-dönüş yapılan bu transferler oldukça ekonomiktir. Erzurum Havalimanı merkezin 35 kilometre kuzey batısında olup Erzincan, Bingöl yolu üzerindedir.

Merkezin en yakınında olan ilçe Aziziye, en uzağında olan ilçe ise Olur’dur.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Uzundere, Aziziye, Tekman, Hınıs, Pazaryolu, İspir, Karayazı, Karaçoban, Narman, Köprüköy, Olur, Palandöken, Oltu, Pasinler, Horasan, Şenkaya, Çat, Tortum, Aşkale, Yakutiye

HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres: Devlet Hava Limanı, 25060
Kodu: ERZ
Telefon :+90 442 327 2835
web : www.erzurum.dhmi.gov.tr

Web sitemiz aracılığıyla Ankara Erzurum uçak bileti satın almak için doğru yerdesiniz. Size alternatif sunarak ayrıcalıklı kılmak birinci önceliğimiz.

SEFER YAPAN FİRMALAR

Türk Hava Yolları
Pegasus
BoraJet

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=6Gq1mvOuoBw”]

 

Bir cevap yazın