Ankara Muğla Bodrum Uçak Bileti

By | 22 Aralık 2015
ankara muğla bodrum ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Milas ve İstanbul Bodrum ucuz uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Yazın çok fazla talebi olan olan bu uçak biletleri için kesinlikle erken rezervasyon yapmanız önerilir. Yoksa ucuz bilet bulmanız neredeyse imkansız.

Ankara’dan tatil amaçlı  bu istikamete yani Bodrum ya da Milas uçuşlarında fiyat kaygısı taşımalısınız. Ankara Esenboğa Havalimanı üzerinden yolculuğa başlayacak misafirler kesinlikle uçuştan en az bir saat önce havalimanında bulunmalıdır.

Ankara Bodrum uçuş süresi 1 Saat 35 dakik, kuş uçuşu uzaklık ise 640 Km’dir. Yaz aylarında her gün en az 7 uçuş gerçekleşmektedir. Kış aylarında ise bu rakam sadece 1’dir. Havayolu firmaları eksiksiz olarak bu seferi tarifeli olarak düzenler. Yazın bu yabancı havayolu firmalarının da aktarmalarda kullanıldığı bilinen bir gerçektir. Sadece yapılan charter uçuşlar sayesinde ucuz uçak bileti bulunabilir.

Milas Bodrum Havalimanı  Bodrum merkezinin 60 Km kuzeyinde yer alır ve Milas’ın 15 Km güneyinde bulunan Muğla Yolunun üzerindedir. Bu havalimanından transfer organizasyonları HAVAŞ tarafından yapılır ve fiyatları çok ekonomiktir. Bu limanda yaşanabilecek yoğunluk dizi uçak bileti bulma konusunda sıkıntıya sokabilir. Bu durumlarda ise bölgenin diğer alternatifi Dalaman Havalimanı üzerinden uçmak, bölgeye ulaşmayı tercih etmektedir. Bu havalimanı Bodruma çok uzaktır, transfer bedelleri ise pahalıdır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI MUĞLA BELDELERİ

Seydikemer, Fethiye, Ula, Bodrum, Dalaman, Kavaklıdere, Datça, Marmaris,  Menteşe, Yatağan, Ortaca, Milas, Köyceğiz

MİLAS BODRUM HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Faksı : +90-252-523-0082
Telefon numarası :
 +90-252-523-0080
Web sitesi : http://www.milasbodrum.dhmi.gov.tr
Adresi : Ekinanbarı Köyü Milas 48670 Milas / Muğla

Bodrum için 5 günlük tahmini hava durumu
MUĞLA

Eğer kampanyalı, promosyonlu ucuz uçak bileti almak isterseniz İstanbul – Bodrum uçuşlarını çok sık sistemden takip etmelisiniz. Uygun fiyatlı bilet bulmanız kesindir!

ANKARA BODRUM UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU ŞİRKET LİSTESİ

  • SunExpress
  • BoraJet
  • Pegasus
  • Atlas Jet
  • Türk Hava Yolları
  • AnadoluJet

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=vy2GkVeW94I”]

Bir cevap yazın