Ankara Trabzon Uçak Bileti

By | 11 Aralık 2015
ankara-trabzon-ucuz-uçak-bileti

ankara trabzon uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Trabzon uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Bu hat üzerinden uçuş planlıyorsanız çok uygun fiyatlarla bilet bulmanızı sağlıyoruz.

Ankara’dan Trabzon’a uçmak isteyen misafirler Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) de uçak saatinden minimum bir saat önce bulunmalıdır. Check-in işlemlerini bu arada mutlaka yapmalıdır.  Uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Ankara – Trabzon arasında her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır. Uçuştan sonra ulaşacağınız  Trabzon Havalimanı Rize Samsun yolu üzerinde olup Erzurum kavşağındadır ve şehir merkezine çok yakındır.  Ankara – Trabzon arası kuş uçuşu uzaklık ise 450 Km’dir.

Yüksek sezonda yani yaz aylarını içine alan dönemde ucuz uçak bileti bulmak zorlaşır. Size bu dönemde uygun fitala uçmanız için en az 3 ay öncesinden erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak bilet almanızı öneririz.

Yerli havayolu firmaları bir kısmı bu istikamete çift yön yani gidiş dönüş uçuş yapmaktadır.

Trabzon uçak bileti  satın almak istiyorsanız yukarıdaki arama aracını hemen kullanın.  Bu sistemden Ankara uçak bileti de kampanyalı olarak bulunur.

Hem Ankara hem de Trabzon’da HAVAŞ transfer hizmetleri için yetkili firmadır. Bu kurum günün mesai saatleri içerisinde (hafta sonu dahil) çok ucuz fiyatlar ile gidiş-dönüş taşıma hizmeti yapmaktadır. Ankara Esenboğa Havalimanı ise şehir merkezindedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI TRABZON İLÇELERİ

Akçaabat, Vakfıkebir, Beşikdüzü, Ortahisar, Şalpazarı, Arsin, Çarşıbaşı, Araklı, Dernekpazarı, Çaykara, Hayrat, Yomra, Köprübaşı, Tonya, Düzköy, Maçka, Of, Sürmene

TRABZON HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres: Konaklar, 61010 Trabzon Merkez/Trabzon, Türkiye
Telefon:+90 462 328 0940
WEB : www.trabzon.dhmi.gov.tr

Bu site üzerinden Ankara Trabzon arası uçak bileti almak için lütfen aramanızı hemen yapın. özellikle uygun fiyatlı fırsatları bulmak çok zordur. Bu uçuşları bu nedenle sık sık takip etmeniz gerekmektedir.

ANKARA TRABZON ARASI UÇUŞ YAPAN HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=mFfAqQvyQZ8″]

 

Bir cevap yazın