Category Archives: Batman

Batman

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Batman Merkez ilçe’nin yönetimindedir. Gercüş, Beşiri, Hasankeyf, Kozluk ile Sason ilçeleri vardır. Bir adet havalimanı bulunmaktadır. Batman uçak bileti 12 ay ucuz fiyatla bulunabilir.

Bir cevap yazın

İstanbul Batman Uçak Bileti

Batman’a gidecekseniz aşağıda yazdığımız yerleri görmenizi öneririz. Kültürel mirasın yöreye etkisini tarihsel yaşam formları ile harmanlayan bu şehre gidenler Hızır Bey Cami, İbrahim Bey Camisi, Memikan Köprüsü, Garzan Çayı, Mor Kiryakus ve Mor Aho Manastırı, Pertükân, Beksi, Kandil, Rabat, Bozikân ve Kozluk (Hezo) Kalesi, Hallan Çemi Höyüğü, Seyyid Bilal Türbesi, İmam Abdullah Zaviyesi, Zeynel Bey Kümbeti ile deyimlerimize yer etmiş meşhur “Yol Geçen Hanı” mutlaka görmelidir. İpek yoku… Read More »

İzmir Batman Uçak Bileti

İzmir’den Batman’a havadan gitmek karayoluna göre çok daha zahmetsiz ve ucuz. İzmir’de seneler öncesinden Çığlı Havaalanı olarak bildiğimiz Adnan Menderes Havaalanı‘nı kullanarak Batman’a uçacaklardır. Adnan Menderese şehir merkezinin çok dışında olduğu için bu uçağı kaçırmama adına dikkatli davranmanız da çok büyük yararlar vardır. İzmir Batman uçuş süresi 3 Saat 15 dakikadır ve bazı durumlarda yapılan bu… Read More »

Batman Havalimanı

Batman Havalimanı Askeri-Sivil kategoridedir. Şehir merkezine 7 KM uzaklıktadır ve Silvan Yolu üzerindedir. Ulaşım Taksi ve Belediye otobüsü ile sağlanmaktadır. Bir adet 3048 x 45 metre ebatlarında pist ile bir adet 3048 x 23 metre ebatlarında taksi yoluna sahiptir. VIP salonu ve girişi vardır. Cafe Restaurant, banka hizmetleri, sağlık hizmetleri mevcuttur. Otopark bulunmaktadır. Telefon: 0-488-218-0444… Read More »