İzmir Batman Uçak Bileti

By | 21 Aralık 2015
izmir-batmanucuz-uçak-bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz İzmir Batman uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Herkesin her sosyal çevrenin bütçesine uyacak ekonomik çözümlerimiz var. Uçak benzinine devlet servis bedellerine de biz indirim yaptık.

İzmir’den Batman’a havadan gitmek karayoluna göre çok daha zahmetsiz ve ucuz. İzmir’de seneler öncesinden Çığlı Havaalanı olarak bildiğimiz Adnan Menderes Havaalanı‘nı kullanarak Batman’a uçacaklardır. Adnan Menderese şehir merkezinin çok dışında olduğu için bu uçağı kaçırmama adına dikkatli davranmanız da çok büyük yararlar vardır.

İzmir Batman uçuş süresi 3 Saat 15 dakikadır ve bazı durumlarda yapılan bu seferlerin bir kısmı aktarmalı olarak tamamlanır. Kuş uçuşu mesafe ise afaki olarak 1024 kilometredir. Batman’a her gün uçuş yapılmamaktadır. haftanın belli günlerinde yapışan uçuşlar ise bir kaç havayolu şirketi tarafından organize edilirler.

Batman Havalimanı (BAL) ise merkeze 17  kilometre kuzeyinde Diyarbakır, Muş kara yolu üzerindedir. Yolcular HAVAŞ ile şehrin her semtine çok ucuz fiyatlar ile gidiş geliş yani çift yön havalimanı transferi yapabilirler.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BATMAN İLÇELERİ

Beşiri, Hasankeyf, Gercüş, Kozluk, Sason, Merkez

BATMAN HAVALİMANI İRTİBAT

Kodu: BAL
Telefon : +90-488-218-0444
Faks : +90-488-218-5241
Web sitesi : www.batman.dhmi.gov.tr

Batman Şehri için tahmini 5 günlük hava durumu
BATMAN

Promosyon yapılan Batman uçak bileti bu site üzerinden bulmak fazlasıyla kolaydır. İzmir – Batman seferleri için uçuş tarihiniz net ve belli ise, o gün için yapılan bütün tarifeli uçuşları sürekli izleyin. Çünkü çok fazla güncel tutarız. Vaat ediyoruz ki karşınıza çok özel ve farklı fırsatlar sunacak, ucuz fiyatlar ile uçmanızı sağlayacağız. Özellikle sabah erken saatlerde yapılan bütün uçuşlar %80’lere varan indirimler vermektedir.

İZMİR BATMAN ARASI SEFER YAPAN FİRMALAR

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IZZg0aC3KNY”]

Bir cevap yazın