Ankara Bingöl Uçak Bileti

By | 13 Aralık 2015
ankara bingöl uçak bileti

Ankara Bingöl uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Bingöl uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Doğu bölgelerine uçmayı düşünüyorsanız inanılmaz büyük fırsatlar ve çok ucuz fiyatlar burada bulacağınız biletlere yansıyacaktır.

Ankara’dan Bingöl’e uçmak isteyen yolcular uçuş saatinden yaklaşık en az 60 dakika önce Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) de olmak zorundadır. Check-in işlemlerini online yapmadıysa havalimanında yapmalıdır.  Bu uçuşun süresi yaklaşık 80 dakika civarındadır. İki nokta arasında günde en az 1 uçuş düzenlenmektedir. Bingöl Havalimanı (BGG) lokasyon olarak Diyarbakır, Siirt kavşağına sadece 10 kilometre mesafededir. Şehir merkezine ise çok yakındır ve merkezin güney doğusunda kalmaktadır.  Kuş uçuşu uzaklık da yaklaşık 412 Km’dir.

Bölgeye 12 ay boyunca talep vardır. özellikle askeri görevini yapanlar bu hattı çok sık kullanmaktadır. Bu güzergah için de ucuz uçak bileti bulmak ise kolaydır. Bölgeye uçuşların teşvik edilmesi için sürekli kampanyalar yapılmaktadır.

Yerli havayolu firmalarının sadece küçük bir kısmı bu hat üzerinde çift yön uçar.

Bingol uçak bileti  fiyatları sistemde sürekli güncellenir. Siz de bilet satın almak istiyorsanız yukarıdaki bilet arama motorunu lütfen kullanın. Ayrıca bu sistem üzerinden Ankara uçak bileti de kampanyalı olarak bulunmaktadır.

Ankara’da HAVATAŞ transfer hizmetleri yapmak için tek yetkili firmadır. Bu kurumlar günün her saatinde (hafta sonu dahil) uygun ve ekonomik fiyatlar ile gidiş-dönüş havalimanı taşıma hizmeti yaparlar.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Adaklı, Yedisu, Karlıova, Genç, Kiğı, Solhan, Merkez, Yayladere

HAVA DURUMU

BİNGÖL

HAVALİMANI İLETİŞİM

Açık Adres : Çeltiksuyu köyü,
Telefon : +90-426-215-0401
Web adresi : bindol.dhmi.gov.tr
Havaalanı Tipi : Sivil

Siz de Ankara Bingöl uçak bileti almak için aramanızı hemen yapın. Özellikle uygun fiyatlı fırsatları bulmak istiyorsanız sistemi sık sık takip etmeniz gerekmektedir.

UÇUŞ YAPAN ŞİRKETLER

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=msTtJhNYBcs”]

 

Bir cevap yazın