İstanbul Bingöl Uçak Bileti

By | 03 Ocak 2016
istanbul bingöl ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Bingöl uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Şehir adını Erzurum şehri ile Muş şehrinin tam sınırlarında yer alan Bingöl Dağı’ndan alır. Çapakçur adı olarak 1944 senesine kadar anılan Bingöl ili dağlık ve sarptır. Şehrin merkezinde 120 bin kişi kırsalında ise 20 bin kişi yaşamaktadır. Kral Kızı Kalesi, Sentarius Kalesi, Kerek Deresi, Çır Şelalesi, Horhor kaplıcası (Sabırtaşı kaplıcası olarak da bilinir), Dikpınar Ilıcası, Mürsel Paşa Anıtı, Zağ Mağarası , Çiçektepe Mağarası ise turistik olarak gezilesi yerlerdir.

Bingöl Havalimanı (BGG) ise Merkezin 28 kilometre doğu kısmında olup Ağrı karayolun üzerindedir. Sivil statüde çalışan bir havalimanıdır. 2013 yılından beri hizmette olan bu havalimanı bölgenin parlayan yıldızı, yeni gözdesidir. Ulaşım ise minibüs, taksi, otobüs ya da transfer yetki belgesi bulunan HAVAŞ’ın gidiş-geliş düzenlediği çok ucuz fiyatları ile gerçekleştirdiği büyük-küçük bir çok transfer aracı kullanılmaktadır.

Bu web sitesinden daha önce uçak bileti alarak alışveriş yapmış diğer sitelerimizden de tur ve otel rezervasyonu yapmış olan müşteriler çok iyi biliyor ki ucuz uçak bileti almak için internet üzerinden hizmet veren nadir kurumların içindeyiz.

İstanbul Burdur  arası kuş uçul 560 kilometre olup bir saatt on dakikalık süre uçak yolculuğu sürer. Her gün en az beş seferin yapıldığı bu havaalanı için tarifeli uçuşlara özel günler hariç bilet bulmak zor değildir. Satın aldığınız biletten servis ücretini çok az aldığımızı bilmenizi isteriz.

Ağlasun şehir merkezine en yakın ilçe Altınyayla ise merkeze en uzak ilçedir.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Kemer, Altınyayla, Tefenni, Bucak, Çeltikçi, Karamanlı, Gölhisar, Çavdır, Merkez, Ağlasun, Yeşilova

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Çeltiksuyu bölgesi
Telefon : +90 426 215 0401
Web sitesi : www.bingol.dhmi.gov.tr

5 günlük tahmini hava durumu
BİNGÖL

* Araştırıp paylaşılan bilgilerin tamamı özenle seçilmiş özet bilgilerdir. Ekonomik Bingöl uçak bileti bulmanız için fiyatlarımızda sürekli oynamalar yapıyoruz. Sizin için çalışıyoruz!

HAVAYOLU FİRMALARI

Bir cevap yazın