İzmir Bingöl Uçak Bileti

By | 14 Aralık 2015
izmir bingöl uçak bileti

İzmir Bingöl Uçak Bileti : Web sitemiz üzerinden İzmir Bingöl uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ege bölgesinden ülkemizin doğusuna uçmak isteyenler yukarıdan arama yapmalı ve fırsat uçak biletlerine anında ulaşmalılar.

İzmir’den Bingöl’e uçacak olan yolcularımız uçak saatinden minimum 60 dakika öncesinde İzmir Adnan Menderes Havalimanı (ADB) da bulunmak zorundadır. Check-in yani uçağa biniş ve koltuk numarası alma işlemleri internet üzerinden yapılmadıysa havalimanında mutlaka yapmalıdır.  Bu uçuşun süresi yaklaşık 110 dakika civarındadır. İzmir – Bingöl arasında her gün en az 2 uçuş yapılmaktadır. 2013 senesinde hizmete açılan Bingöl Havalimanı (BGG) ise lokasyon olarak SiirtDiyarbakır kavşağına yalnızca 10 kilometre uzaklıktadır. Bu havaalanı şehir merkezine de çok yakın olmakla beraber merkezin güney doğusunda yer almaktadır.  İzmir –  Bingöl arası kuş uçuşu uzaklık ise 712 Km’dir.

Bölgeye yılın 12 ayı boyunca talep gelmektedir. Genellikle askerlik görevini yapan vatandaşlarımız bu hattı çok sık kullanırlar. Bingöl’e gitmek için ucuz uçak bileti bulmak ise sistemimizde çok kolaydır. Ayrıca bölgeye uçuşların teşvik edilmesi açısından düzenli olarak kampanyalar yapılır.

Yerli havayolu firmalarının hepsi bölgeye uçmaz.

Bingöl uçak bileti  fiyatlarımız sistemimizde sürekli güncel tutulur. Bu istikamete bilet satın almak isteyenler yukarıda yer alan bilet arama motorunu kullanmalıdır. Ayrıca yine yukarıdaki sistem sayesinde Ankara uçak bileti de ekonomik ve kampanyalı olarak bulunur.

İzmir’de HAVATAŞ Bingöl de ise HAVAŞ havalimanı transfer hizmetleri için tek yetkili firmalardır. Bu iki firma günün hemen hemen her saatinde (hafta sonu da dahil) çok uygun, ekonomik ve ucuz fiyatlar ile gidiş-dönüş (çift yön) transfer hizmeti yapmaktadırlar.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BİNGÖL İLÇELERİ

Merkez, Yedisu, Genç, Adaklı, Kiğı, Solhan, Karlıova, Yayladere

BİNGÖL İÇİN 5 GÜNLÜK TAHMİNİ HAVA DURUMU

BİNGÖL

BİNGÖL HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Çeltiksuyu köyü mevkii, Bingöl
Telefon : 0-426-215-0401
Havalimanı Tipi :Sivil
Web sitesi : bingol.dhmi.gov.tr

İzmir Bingöl uçak bileti almak için yukarıda da bahsettiğimiz gibi aramanızı lütfen hemen yapın.

İZMİR BİNGÖL ARASI UÇUŞ YAPAN ŞİRKETLER

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HCjWxbwz-bE”]

 

Bir cevap yazın