Category Archives: Bursa

Bursa

Bursa şehri Marmara Bölgesinde 2. büyük sıralamasında İstanbul’dan sonra 2. sıradadır. . Türkiye genelinde ise 4. büyük şehirdir. Kuzey tarafında Marmara Denizi ile Yalova vardır. Kuzeydoğu tarafında ise Kocaeli ile Sakarya bulunur. Önemli bir sanayi şehridir, dinamo tekstildir. Medya, bilişim, ulaşım ile sağlık sektörleri de çok gelişmiştir. Yeşil Cami, yeşil Türbe ve Atatürk Müzesi mutlaka gezilmesi gereken yerlerdir. Bursa uçak bileti alacaklara bir not, direk uçuş hiç yoktur.

Bir cevap yazın

İstanbul Bursa Uçak Bileti

Türkülerde adı geçen ve Yeşil Cami’nin çok yakınındaki tarihin kokusunu hissedeceğiniz Bursa’nın ufak tefek taşlarını görmek istiyorsanız fırsat burada. Uçak bileti fiyatını düşünmenize, bütçeyi sıkıntı yapmanıza hiç gerek yok. Bütçenize saygılı fiyatlar sattığımız uçak biletlerine de yansıyor. Bu biletlerde de çok özel ayarlamalar yaptık. Oldukça ekonomik ve efektif fiyatlarımızı gördüğünüz zaman çok şaşıracak “Bu kadar da… Read More »

Yenişehir Havalimanı

Milenyum başlarında 2001 senesinde hizmete vermeye başlayan Yenişehir Havalimanı, Bursa’nın Yunuseli ilçesindedir. Eski yani daha önce kullanılan havaliman yetersiz kalınca hayata geçirilmiş daha doğrusuz yapılması zorunluluk olmuştur. Daha önceki tesis ise yani Yunuseli Havalimanı ise sivil hava trafiğine tamamen kapatılmış Hava Kuvvetleri Komutanlığı devralmıştır.  Tesis halen havalimanı olarak kullanılmaktadır. Yenişehir Havalimanı uluslararası hava trafiğine açıktır.  2002… Read More »