İstanbul Bursa Uçak Bileti

By | 21 Aralık 2015
istanbul bursa ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Bursa uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Türkülerde adı geçen ve Yeşil Cami’nin çok yakınındaki tarihin kokusunu hissedeceğiniz Bursa’nın ufak tefek taşlarını görmek istiyorsanız fırsat burada. Uçak bileti fiyatını düşünmenize, bütçeyi sıkıntı yapmanıza hiç gerek yok. Bütçenize saygılı fiyatlar sattığımız uçak biletlerine de yansıyor. Bu biletlerde de çok özel ayarlamalar yaptık. Oldukça ekonomik ve efektif fiyatlarımızı gördüğünüz zaman çok şaşıracak “Bu kadar da olur mu?” diyeceksiniz. Yani iddiamızı kendimize saklamadık. Bizi hemen test edebilir, şimdi şu anda doğru söylediğimizi görebilirsiniz. Hatta Bursa uçak biletinizi şu anda satın alabilirsiniz.

İstanbul gibi bir büyük şehirden diğer bir büyük şehre yani Bursa’ya uçarak gitmek isteyen yolcular yedi tepeli şehirde ya Sabiha Gökçen, ya da Atatürk Havalimanı’nı kullanarak uçacaklardır.

İstanbul Bursa arasındaki uçuş süre olarak yalnızca 40 dakikadır. Ama direk uçuş bulmak çok zordur. Aktarmalı yapılan seferlerin süreleri ile iki buçuk saat ile dört buçuk saat arasında değişmektedir. Kuş uçuşu uzaklık da net 293 kilometre olmaktadır. Günde en az üç ya da bundan fazla uçuş yapılmaktadır. Türk firmalarının tamamı Bursa’ya uçmamaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı şehrin merkezine 95 kilometre uzaktır. Şehrin doğusunda olan bu liman İznik gölü yakınında bulunur ve Ankara, Eskişehir karayolu üzerinde yer alır.

Bu hava limanında HAVAŞ şehrin hemen hemen her ilçesine transfer yapar.

Merkeze en yakın olan ilçe Yıldırım, en uzak olan ilçe ise İznik’dir.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Yenişehir, Keles, Gürsu, İnegöl, İznik, Gemlik, Karacabey, Mustafakemalpaşa, Mudanya, Nilüfer, Kestel, Orhangazi, Orhaneli, Osmangazi, Harmancık, Yıldırım, Büyükorhan

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Yenişehir, 16900
Kodu : YEI
Web Sitesi : www.yenisehir.dhmi.gov.tr
Telefon : +90 224 781 8181

Bursa için 5 günlük tahmini hava durumu
BURSA

Siz sevgili misafirlerimiz için hazırladığımız fazlasıyla detaylı kampanyalar içinde Bursa uçak bileti de yer alır. Bütün tarifeli, tarifesiz seferler indirimli bilet içerir. Bunun için sistemimizi sürekli takip etmelisiniz.

HAVAYOLU FİRMALARI

  • SunExpress
  • Borajet
  • Pegasus

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=WOjLmYLwc_A”]

Bir cevap yazın