İstanbul Denizli Uçak Bileti

istanbul denizli ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Denizli uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Denizli’nin efsane horozu kadar inatçı olmasak da biz de fena sayılmayız. İnadına ucuz bilet satacağız diyoruz, dediğimizi de yapıyoruz. Aile bütçenize zarar vermeden yolculuk yapma hakkınıza saygı duyuyoruz ve fiyatlarımızı buna göre revize ediyoruz. Denizli uçak biletleri size özel eder ile karşınıza çıkıyor. İnanılmaz ekonomik ve efektif ucuzlukta olan fiyatlarımızı ile gördüğünüzde şaşıracak, bize hak vereceksiniz. İddiamız kendimize karşı. Bizi hemen deneyebilir hatta hemen, şimdi Denizli uçak biletinizi şu anda fiyatını görerek satın alabilirsiniz.

İstanbul dünya metropol sıralamasında tepelerde. Bu gibi bir şehirden elbette ülkesinin her yerine uçacak insanlar olacaktır. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanları İstanbul’a yetmese de Denizli’ye yeterince uçuş yapılmakta, uçak kaldırılmaktadır.

İstanbul Denizli arası süre olarak 1 saat 10 dakika tutmaktadır. Aktarmalı, aktarmasız seferler yapılmaktadır. İstanbul Denizli arası kuş uçuşu 491 kilometre olup her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır. Türk firmalarının bir çoğu Denizli’ye sefer düzenlemezler.

Çardak Havalimanı şehrin doğusunda kalıp 55 kilometre içeride Dalaman, Antalya, İzmir kara yolu üzerindedir. Acıgöl’e yakın olması bu güzergahı kullanan yolculara nefis manzaralar sunmaktadır. Pamukkale sayesinde bölge yaz kış turistik ziyaretlere açıktır ve ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır.

Bu havalimanı için HAVAŞ firması transferde yetkili olup ilin her ilçesine ucuz fiyatlar ile transferler yapmaktadır.

Denizli şehir merkezine en yakınında olan ilçesi Merkezefendi olup şehir merkezine en uzak olan ilçe ise Çameli olmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Babadağ, Acıpayam, Baklan, Beyağaç, Bekilli, Bozkurt, Çal, Buldan, Çameli, Çivril, Çardak, Güney, Kale, Honaz,  Pamukkale, Merkezefendi, Sarayköy, Tavas, Serinhisar

HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Çaltı – Çardak 20350 Denizli
Kodu : DNZ
Web Sitesi : www.cardak.dhmi.gov.tr

Denizli için 5 günlük tahmini hava durumu
DENİZLİ

Son söz : Denizli uçak bileti için fiyat aramanızı lütfen hemen yapın!  Bir an önce beğeninize sunduğumuz özel ve uygun fiyatları görmeniz için çok sabırsızlanıyoruz.

DENİZLİ’YE UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=x7Qy99fY3w0″]

-

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.