İstanbul Diyarbakır Uçak Bileti

By | 20 Aralık 2015
istanbul diyarbakır ucuz uçak bileti

istanbul diyarbakır ucuz uçak bileti: web sitemiz üzerinden ucuz İstanbul Diyarbakır uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Günlük yaşam içerisinde şekillenen sosyal çevre hayatımızın her alanında, çeşitli kesimlerde ve her bütçede insanları şekillendiriyor. Ekonomik sınıf ile business ya da VIP sınıf için karşınıza çıkan uçak biletlerinde fiyatlarımızın çok uygun olduğunu göreceksiniz.

İstanbul’dan Diyarbakır’a hava yolunu kullanarak gitmek isteyen sevgili yolcularımız İstanbul ilinde iki hava limanını kullanmalıdır. Sabiha Gökçen ile Atatürk Havalimanı onlara servis verecektir.

İstanbul Diyarbakır uçuş süresi yaklaşık olarak 1 saat 55 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise  970 Km’dir. Hafta içlerinde en az 8 uçuş yapılan bu bölgenin nadide havalimanına hafta bitip tatil başlayınca yapılacak olan uçuşlar azalmaktadır.

Diyarbakır Havalimanı merkezinin 3 Km güneyinde Mardin yolu üzerindedir. Mardin’e gidecek yolcular da sık sık bu havalimanını tercih etmektedir. Diyarbakır havaalanı için HAVAŞ yolcu transferi yapma konusunda yetkilidir.

Diyarbakır’ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin kuzeyinde yer alması onu bir merkez haline getirmiştir. Doğusunda Siirt ile Muş batısında Şanlıurfa ile Adıyaman, kuzeyinde ise Malatya, Bingöl ve Elazığ bulunmaktadır. Mardin ise güneyinde kalan tek şehirdir.

TRANSFER YAPILAN DİYARBAKIR İLÇELERİ

Bismil, Yenişehir, Bağlar, Çüngüş, Çınar, Dicle, Ergani, Eğil, Hani, Kayapınar, Hazro, Kocaköy, Çermik, Lice, Kulp, Silvan, Sur

DİYARBAKIR HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Yeniköy D:Baglar, 21060
Kodu : DIY
Rakım : 686 m
Telefon : +90 412 233 2719

Diyarbakır için 5 günlük tahmini hava durumu
DİYARBAKIR

“Kampanyalarınız ve fırsatlarınız için bizden kesinlikle haber bekleyenler!  Size bu site üzerinde karşılaşacağınız çok ucuz fiyatlar ile Diyarbakır uçak bileti bulacağınızın sözünü veriyoruz. İstanbul – Diyarbakır arasında yapılacak olan uçuşların tamamında size sürprizlerimiz mutlaka olacaktır. Bu site kullanıcılarının tamamına inanılmaz bilet fiyatları ile internet fiyatları için alternatif olacak, olmaya da mutlaka devam edecek.

İSTANBUL DİYARBAKIR ARASI UÇAN FİRMALAR

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Onur Air

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=yLQ_0d8iTeY”]

Bir cevap yazın