İzmir Diyarbakır Uçak Bileti

izmir diyarbakır uçak bileti

İzmir Diyarbakır uçak bileti : Sitemizden ucuz fiyatlar ile İzmir Diyarbakır uçak bileti 3 dakika içerisinde alınıyor.

Günlük hayatın bizi ne zaman nereye sürükleyeceği belli olmayan bir dönemdeyiz. Gerek iş gerekse turizm amaçlı plansız geziler monoton geçen yaşamın bonusu gibi. Farklı şehirler ya da ülkelerde plansızca olmak zorunda kalanlar için hepsi bir arada çözümlerimiz var. Bütçe sorun edilmeden ekonomik uçak bileti bulmak çok mümkün. Ucuz uçak biletlerimiz ve onların fiyatları ile her sınıf için farklı seçenekler bulacaksınız.

Diyarbakır Surları, Hasan Paşa Hanı, Hevsel Bahçeleri, Kervansaray, Sülüklü Han, Ulu Cami, Asur Kalesi, Meryem Ana Kilisesi, Çayönü Buluntuları, On Gözlü Köprü kesinlikle görülmeli dediğimiz yerlerdir.

İzmir’den Diyarbakır’a hava yolu ile gidecekler Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanarak yolculuklarına başlayacaklardır. Sıkıntı yaşamak istemiyorlarsa şehrin çok dışında olan bu tesise ulaşmak için en az iki saat gibi bir süre ayırmalılar.

İzmir Diyarbakır arası 1 saat 50 dakikada alınıyor ve kuş uçuşu 880 kilometre mesafe kat ediliyor. Haftada en az 4 uçuş yapılıyor.

Diyarbakır Havalimanı (DIY) da şehrin merkezine sadece 3 kilometre mesafededir. Merkezin güneyinde kalan liman Adıyaman, Gaziantep kara yolu üzerinde Hatay kavşağına yakındır. 1952 senesinde hizmete açılan tesiste transfer hizmetlerini HAVAŞ vermektedir.

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adresi : Yeniköy Bağlar 21060
Telefonu : +90-412-233-27-19

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Ergani, Sur, Kulp, Bağlar, Hazro, Çermik, Kocaköy, Yenişehir, Dicle, Hani, Çüngüş, Eğil, Çınar, Lice, Silvan, Bismil, Kayapınar

Diyarbakır için 5 günlük tahmini hava durumu
DİYARBAKIR

Kampanyalı uçak bileti arayanlar, fırsat bulmak isteyenler için özel, hepsi bir arada çözümlerimiz var. Her şey dahil olan bu çözümler ile ucuz uçak bileti bulmanızı, satın almanızı sağlıyoruz. Uygun fiyatlar ile Diyarbakır uçak bileti bulmak çok mümkün. İzmir – Diyarbakır arasında yapılan uçuşların tamamı için bu geçerli.

İZMİR DİYARBAKIR ARASI UÇAN FİRMALAR

-

Bir cevap yazın